Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT Tipo какви ауспуси?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT Tipo какви ауспуси?

    Честно ти казвам - махай ги тия араби, миналата година един ми скъса нервите, поиска 60 лв за труд по смяна на меката връзка, а после се оказа че ми е прецакал цялата изпускателна система - опираше, дрънкаше и т.н.В последствие - в ЕМК 33 - средно и задно гърне за Пунто 55 - 100 лв заедно с монтажа и една година гаранция. Тия араби направо са се оляли в твоя случай.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    #2
    Re: FIAT Tipo какви ауспуси?

    Mitko написа:
    Отново съм гърмящ и ревящ като турбовитлов АН-24.?
    Виж тук:http://www.aspo-bg.com/index_bg.htmМежду другото,много ме накефи с това сравнение с АН-24-това е по моя бранш...наистина е такъв...но адски сигуренможе да се сравнява с легендата DC-3 ...
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Аз от лятото съм с някакви полски гърнета от М-Комплект 33 в Дружба 2. Средно и задно гърне ~90 лв, мека връзка 60 лв. От миналата зима 40 лв за смяна на катализатора с резонаторно гърне при една арабела. Зарязах катализатора при него, а и се оказа, че след смяната му колата съвсем не се "отпуши".. Сега ми иде да си изръфам подметките (45-ти номер)....
      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

      Коментар


        #4
        Ако може да си намериш български гърнета "Аспо" ,алуминизирани са .Иначе аз съм със едно такова и едно задно изцяло хром-никел.
        sigpic
        Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
        475HP 11,5/1,9/191
        YouTube

        Коментар


          #5
          ici написа:
          Ако може да си намериш български гърнета "Аспо" ,алуминизирани са .Иначе аз съм със едно такова и едно задно изцяло хром-никел.
          Кой ги продава? ЕМ комплект ли?
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            geshabeli написа:
            ici написа:
            Ако може да си намериш български гърнета "Аспо" ,алуминизирани са .Иначе аз съм със едно такова и едно задно изцяло хром-никел.
            Кой ги продава? ЕМ комплект ли?
            За София не знам,в Русе има сервиз за испускателни системи "Даскалов" - и там ги има.
            sigpic
            Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
            475HP 11,5/1,9/191
            YouTube

            Коментар


              #7
              2001 си взех полски ( средно и задно - в едно, не се разделят ) с 1 година гаранция за около 130-140 лв. Чак миналата година, горе- долу когато свършваше лятото започнаха да се скапват, ама има още "хляб" в тях. Доволен останахи все още съм.
              Fiat Tipo <<149C2>> + momo pack
              Alfa145 16V TC <<AR67601>> RossoCorso
              BlueStorm transforms . . .
              . . . !!!

              Коментар

              Working...
              X