Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за джанти

    Предлагат ми изгодно алуминиеви джанти,оригинални Фиат 15". Обаче проблема е че едната няма капаче над болтовете. Аджеба мога ли да си намеря аз такова капаче и къде?Благодаря.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD
    Lancia Y

    #2
    Освен да провериш при всички вулканизатори , които продават 2-ра употреба джанти, при късмет може да имат такова излишно капаче.Иначе на един приятел му направих силиконов калъп и ще излеем 3 капачета от полиестерна смола,защото взе едни филигранни(плетеница като спици) джанти и само едната беше с капаче.
    sigpic
    Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign
    475HP 11,5/1,9/191
    YouTube

    Коментар


      #3
      Aбе да ама по вулканизаторите най-вече имат джанти без капачета отколкото капачета без джанти. Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Ама ще взема да се откажа ми то без капаче се губи цялата визия на колата.
      Alfa Romeo 166 2,4 JTD
      Lancia Y

      Коментар


        #4
        TabE-Marea написа:
        Aбе да ама по вулканизаторите най-вече имат джанти без капачета отколкото капачета без джанти. Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Ама ще взема да се откажа ми то без капаче се губи цялата визия на колата.
        Не се отказвай заради едно капаче!!! Знам, че е гадно и все това ти е в главата, но ако я сложиш задна дясна поне няма да я виждаш на всяко влизане и лека полека може и да я забравиш, а през това време току виж си намерил някъде
        FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
        ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

        Коментар


          #5
          Ха-ха за това не се бях сетил, значи пак си променям мнението май-май ще ги взема. :D :D :D
          Alfa Romeo 166 2,4 JTD
          Lancia Y

          Коментар


            #6
            здрасти

            Вземай ги колега аз моята я взех с такива джанти.С 15 ките е направо страхотна а сега с какви си ламарина 15 или 14.И колко ти гипредлагат ако не е тайна.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              И аз карах месец без капаче, но очите ми все бяха там, не издържах и си поръчах от Италия. Скъпо е, но сега е супер.
              Lancia Kappa, 2.0 20V, 155 k. с., бензин/метан

              Коментар


                #8
                Не е тайна предлагат ми ги 15" с гуми(летни)на около 10 000км, за 300лв всичките. А сега съм с 14"ламарина.А duw2 какви пари даде за капачето?
                Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                Lancia Y

                Коментар


                  #9
                  Капачето ми струваше около 60лв. При мен то е доста голямо, такива са джантите. А ти си намерил джанти на много ниска цена, че и гуми даже. Ако мижеш снимай ги и ги покажи.
                  Lancia Kappa, 2.0 20V, 155 k. с., бензин/метан

                  Коментар

                  Working...
                  X