Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

агренажен ремък лелееееее!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    агренажен ремък лелееееее!!!

    Здравейте,може ли някой с точност да ми каже на колко километра се сменя агренажен ремък на фиат типо дизел и ако не сам го сменил навреме има ли опасност и каква е тя?
    CSKA

    #2
    u

    50000 km
    Nissan Primera 1.6 16v P11
    ex.Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Незнам дали има защита твоята кола,ама ако няма го сменяй че скъса ли се става мазало.Аз моя го смених не когато трябва поради ред причини и да знаеш че съм карл със свито сърце.

      Коментар


        #4
        Малко не разбирам и сам карал 105 000 хил. км без да си сменя агранажния ремък май сам прекалил а?
        CSKA

        Коментар


          #5
          Опеделено си прекалил,моя съвет е да си вземеш колкото се може по скоро за да не те боли глава после.

          Коментар


            #6
            m-u-r-o написа:
            Малко не разбирам и сам карал 105 000 хил. км без да си сменя агранажния ремък май сам прекалил а?
            А аз изкарах преди 12 години с една Алфа Жулиета 55 000км без да и сменя маслото-бах ти и здравия двигател,още я срещам в движение
            Marea HLX 147ps

            Коментар


              #7
              m-u-r-o написа:
              Малко не разбирам и сам карал 105 000 хил. км без да си сменя агранажния ремък май сам прекалил а?
              Колега съвсем малко си подминал километрите при които се сменя по принцип..... :D двойно само!!!По-добре ходи го виж кво му е състоянието че после ще е късно вече-скъса ли се не питаи ко стааа с клапани и бутала в едно.
              Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
              KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
              Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!

              Коментар


                #8
                Gofi А аз изкарах преди 12 години с една Алфа Жулиета 55 000км без да и сменя маслото-бах ти и здравия двигател,още я срещам в движение
                Ето заради такъв "експлоататор" като теб сменях разпределителни валове...
                Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

                Коментар

                Working...
                X