Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спря да върви и изгасна.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спря да върви и изгасна.

    Здравейте. Вчера ми се случи нещо, което ме стресна малко. Карам си аз за Велинград в колана зад един камион с около 10-15 км/ч,, включвам втора предавка, давам газ, ама колата не иска да върви, все едно е форсирам. Викам си какво стана и включвам трета, което беше грешка, пак давам газ и не иска, та и изгасна.Видях, че е загряла до 3 черти на средата. Мисля, че не е много, заради баирите и това, че е далече от червената зона, ама знам ли. Случи точно на един баир, пътя е тесен, задръстих хората, попсувах си малко, че и телефоните нямат сигнал там. Отмина ме колите, запалих колата без проблем и си вървеше нормално. Закарах я до една отбивка след около 200м. и е оставах малко, паля пак норлано и си искарах до горе без проблеми. В града всичко беше наред, на слизане пак добре. Както и да е решил съм да я карам на диагностика, ама някой ако има идеи да дава.Колата е Браво 1,6 103кс, 97г.

    #2
    Re: Спря да върви и изгасна.

    Cayenne написа:
    Здравейте. Вчера ми се случи нещо, което ме стресна малко. Карам си аз за Велинград в колана зад един камион с около 10-15 км/ч,, включвам втора предавка, давам газ, ама колата не иска да върви, все едно е форсирам. Викам си какво стана и включвам трета, което беше грешка, пак давам газ и не иска, та и изгасна.Видях, че е загряла до 3 черти на средата. Мисля, че не е много, заради баирите и това, че е далече от червената зона, ама знам ли. Случи точно на един баир, пътя е тесен, задръстих хората, попсувах си малко, че и телефоните нямат сигнал там. Отмина ме колите, запалих колата без проблем и си вървеше нормално. Закарах я до една отбивка след около 200м. и е оставах малко, паля пак норлано и си искарах до горе без проблеми. В града всичко беше наред, на слизане пак добре. Както и да е решил съм да я карам на диагностика, ама някой ако има идеи да дава.Колата е Браво 1,6 103кс, 97г.
    Звучи ми като запушване на горивен филтър, или прекъсване на горивна помпа.
    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Re: Спря да върви и изгасна.

      Cayenne написа:
      Здравейте. Вчера ми се случи нещо, което ме стресна малко. Карам си аз за Велинград в колана зад един камион с около 10-15 км/ч,, включвам втора предавка, давам газ, ама колата не иска да върви, все едно е форсирам.
      Включваш на втора предавка, даваш газ и поведението е все едно форсираш колата на място, ако правилно съм разбрал. Ами може би не е влязла втора скорост и си поредният за тази година с проблем със съединител.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        И аз в началото това си помислих, ама после си влизаха. Освен аз да не съм е вкарал.

        Коментар

        Working...
        X