Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ли да се ходи на Технотест след конверсията...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ли да се ходи на Технотест след конверсията...

    Колеги предложиха ми много изгодно закупуването на едно ударено Купе с двигател 2.0 16v 139к.с. и искам да попитам ако сменя двигателя на мойта кола която е 1.4 12v дали е трябва да се минава на ТехноТеста?Според мен в КАТ ще ме принудят да мина, защото все пак този двигател е по-мощен.Иначе купето е регистрирано и има всички необходими документи!Също така един приятел сложи двигател от Volvo S40 2.0 мотор 140к.с. на Honda CRX от по-старите и доста си е поиграл ама го е събрал и мисля, че не е минавал на ТехноТест.Според вас дали ще ме накарат да мина на теста за да знам дали да се захваам въобще и ако знаете горе долу колко пари ще ми излезе тоя тест?!?!

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    #2
    че кой те знае че си с друг двигател
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      скоро ходих с един приятел до Технотест, точно защото смени двигателуслугата струва малко под 100 лева
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        reter написа:
        че кой те знае че си с друг двигател
        Колега аз обичам да съм си изряден отвсякъде.Пък и доста често ходя към София и на караулката на Владая доста често гледам, че проверяват двигателите.Много коли са с вдигнати капаци!
        Sev написа:
        коро ходих с един приятел до Технотест, точно защото смени двигателуслугата струва малко под 100 лева
        Колега а твоя приятел какъв двигател е имал и какъв е сложил?Понеже ми казаха, че ако е до 20% вдигане на мощността на автомобила може и без технотест!Също така искам да попитам какво точно гледаха на теста?Някой ми казват, че само гледат фарове, мигачи, стопове и т.н.По форуми чета, че тия пари били хвърлени на вятъра понеже нищо не тествали!

        Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

        Коментар

        Working...
        X