Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Универсални автоинстументи Gedore Fagot

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Аз ти се чудя за чий ще се набутваш да викаш неща от вънка, за които не е сигурно какви са...Rico, KS Tools или Top Master са "изпитаните" марки тук, от които няма недоволни.
    Alfa 159 SW 2.4 Ti
    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

    Коментар


      #32
      Много лъскави камъните :D Дали са CR-V или са кашкавалени?Какво пише в описанието?
      Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
      Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

      Коментар


        #33
        Kuku написа:
        Повдигам темата, защото се натъкнах на нещо, което ми направи силно впечатление....Възможно ли е такъв комплект "ВЕТА" да струва едва 85 Евро в италианския Ибей (+ доставка 25 Евро)?!Някакво диво менте ли е или толкова си струва.... мислех, че трябва да е по-скъпо, съдейки по марката и цените в България П.П.Намерих го и в България - 290лв. струва тук
        Аз като виден тифозо на Бета (може ли се ) да се изкажа - само тресчотката струва 100 лева. Ма може да има прИмоСия! Направо ще сканирам от моя каталог на Бета комплектчето и цената.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #34
          Въпроснах "Далко Моторс" за този комплект "ВЕТА" и ми казаха, че е любителски и за него няма гаранция, но ме успокоиха, че е съвсем истински и е промоционално предложение, за това цената е около три пъти по-ниска от нормалните комплекти :DТаааа.... утре мисля да си заръчам едно, пък каквото сабя покаже :D

          Коментар


            #35
            Заръчал съм един комплект "ВЕТА 903/С93" за 200лв. и като пристигне ще пиша и ще пусна снимки

            Коментар


              #36
              Да се похваля, че послушах trace и си купих малък флекс на Black&Decker с промоция - електрическа отверка.Изглежда добре

              Коментар


                #37
                Kuku написа:
                Да се похваля, че послушах trace и си купих малък флекс на Black&Decker с промоция - електрическа отверка.Изглежда добре
                Що циментови 6локчета съм рязал с това, няма мърдане. Отверката съ6ира прах, 2-3 пъти съм я ползвал.На тази марка имам и 6ормашина, ползвам я за раз6ъркване на теракол и щом още е жива значи е до6ра.И една косачка, ама тя е почти нова.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #38
                  Тези спомеханте ли ги: http://www.unior.bg/

                  Коментар


                    #39
                    Гидорията ми пристигна.Много съм доволен - всичко изглежда масивно и солидно.Дано не е само зрителна измама :D П.П.Аз разгледах и "UNIOR" - харесаха ми, но са скъпи

                    Коментар


                      #40
                      за MANNESMANN

                      Здравейте, повечето куфари на MANNESMANN са закупени от мен и се препродават. Ако имате интерес бих могъл да Ви изпратя снимки и цени на инструментите, които предлагам. Също така за куфара от 215 часта за членове на клуба мога да предложа цена 220лв., а ако е с наложен платеж по еконт транспорта излиза 16лв. Също така предлагам комплект отверки на MANNESMANN 18броя с поставка за стена на цена 30лв., звездо-тресчотъчни ключове 10размера - цена 25лв., шестограми и торсове за каквито е писал един колега в темата за 20лв комплекта е от 18броя. Ако някой проявява интерес, нека да ми пише на skype: mannesmannbulgaria или mannesmannbulgaria@gmail.comВсички инструменти, които предлагам са само на фирма MANNESMANN, откъм качество нямам оплаквания!

                      Коментар


                        #41
                        Колеги какво ще кажете за комплектите на ZIMBER някои ползвал ли е. Сега го има на Zimbe.bg 108 части на 135лв промоция. :D и много се чудя
                        FIAT Brava SX 1.9 JTD 105 1999г.
                        Подкрепете в Facebook "Не на скъпите горива в България"

                        Коментар


                          #42
                          За авто ремонти са необходими точно 2 инструмента с високи якостни изисквания-динамометричния ключ и камъка и най-вече въртока за развиване на централната гайка на предното предаване.
                          LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
                          ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

                          Коментар


                            #43
                            Преди около месец взехме същото в бачкането и не ме кефи.http://store2.data.bg/trace/Pics/tem...зликата между това на снимката и това което имаме е в каретата.Като цяло с тези вложки малко като е прецакана главата и превъртат, да не говорим, че много трудно се задържа нещо в тях и ако трябва да се извади от някъде болт/гайка на 100% изпада и после ходи я търси.Почти винаги нещо е изпаднало и не си е на мястото при пренасяне, като цяло на мен не ми харесва.

                            Коментар

                            Working...
                            X