Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газово + Бас Каса = няма багажник - предложения /фиат браво/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Газово + Бас Каса = няма багажник - предложения /фиат браво/

    колеги, ако има някой който си е решил проблема да споделя. Върти ми се някакъв вариант да си направя касата нещо като на пунто МК2 - заводската, но пак нз дали ще стане. Очаквам някакви предложения от ваша страна.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    Дай снимка да видим как е и да го мислим.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      ми снимка нямам.. апък съм на работа в момента.. бутилката ми е 25 литра от дясно е сложена апък от ляво има една вдлъбнатина нали в багажника ама е твърде малка
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #4
        идеята е касата да е видока апък тясна.. самоче нз въобще дали ще свири така
        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

        Коментар


          #5
          на мен бутилката(25 литра) ми е от дясната страна на бажника и мисля да слагам за в бъдеще някаква 8 или 10 инчов говорител в цилиндрична каса която да разположа върху бутилката. но незнам дали няма да има някакви проблеми. ако някои има инфо да казва
          Fiat Bravo SX 1.4 12V

          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

          Коментар


            #6
            topuzko написа:
            на мен бутилката(25 литра) ми е от дясната страна на бажника и мисля да слагам за в бъдеще някаква 8 или 10 инчов говорител в цилиндрична каса която да разположа върху бутилката. но незнам дали няма да има някакви проблеми. ако някои има инфо да казва
            а мерил ли си.. дали ще се събере?
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #7
              ако де направи по размерите който остават(между бутилката и кората от горе) трябва да стане. мен ме питеснява дали няма да има проблем за бутилката и сондата и от вибрациите
              Fiat Bravo SX 1.4 12V

              Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
              Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

              Коментар


                #8
                На Бравото не може ли да се монтира кръгла бутилка?
                FIAT FORUM BULGARIA
                Ракията е над политиката

                Видео от Италфест 2011

                Коментар


                  #9
                  може ама дали ще е газовото или гумата според мен е еднакво, а без гума резервна не се наемам да карам
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #10
                    topuzko написа:
                    ако де направи по размерите който остават(между бутилката и кората от горе) трябва да стане. мен ме питеснява дали няма да има проблем за бутилката и сондата и от вибрациите
                    смятам че не е много препоръчително, мен би ме било страх да го направя този фокус
                    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                    Коментар


                      #11
                      reter написа:
                      идеята е касата да е видока апък тясна.. самоче нз въобще дали ще свири така
                      А на български може ли? :D А относно темата... трудно може да се пребориш за повече място. Направи си квадратен, а не цилиндричен бокс за максимално десет инчов говорител. С квадратната форма на бокса ще уплътниш цялото място около него, а с цилиндричния губиш доста пространство. Задната стена на бокса направи по наклона на седалката.
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        reter написа:
                        идеята е касата да е видока апък тясна.. самоче нз въобще дали ще свири така
                        А на български може ли? :D
                        ти сега на ele ли ще ми се правиш
                        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                        Коментар


                          #13
                          reter написа:
                          ти сега на ele ли ще ми се правиш
                          Не, аз съм Владимир и уважавам родният си език!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            аз съм Дянко, и обичам в темите ми да се пише по въпросите ми. Най приятелски искам да те помоля ако нямаш какво да кажеш, да не ми спамиш темата.
                            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                            Коментар


                              #15
                              reter написа:
                              идеята е касата да е видока апък тясна.. самоче нз въобще дали ще свири така
                              Формата на кутията не е от значение в случая. Можеш да я направиш според мястото, както ти е удобно. Обема е важен. Трябва да е съобразен с говорителя, който ще използваш.Аз по едно време си мислих за нещо подобно. Нямам газово, но исках кутията да заема колкото се може по-малко място и бях решил да я правя от стъкломат и да е "излята" по чупките на една от страничните стени. Оказа се обаче много трудоемко и се отказах.Някъде по форумите бях срещнал един пич, който беше правил кутия от MDF по чупките в багажника, но не мога да намеря темата... Обема го беше измерил като сложил един найлон във вече готовата кутия и я беше напълнил с вода.
                              Alfa 159 SW 2.4 Ti
                              Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                              "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                              Коментар

                              Working...
                              X