Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Газово + Бас Каса = няма багажник - предложения /фиат браво/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    със стъкломат ще стане но наистина ще ти се взене акълеца, не е нужно всичко да приляга и по най-малката вдлъбнатинка, смятам че и от дърво може да стане
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #17
      е никой ли не го е правил тоя фокус е?
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #18
        Намерих снимките Не съм го правил аз, но мисля че автора няма да има против да почерпим опит от него.http://snimka.bg/album.php?album_id=64461С две думи мериш и режеш според мястото. Доле-горе си направи сметка за обема, който ще иска говорителя.
        Alfa 159 SW 2.4 Ti
        Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
        "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

        Коментар


          #19
          gamma написа:
          Намерих снимките Не съм го правил аз, но мисля че автора няма да има против да почерпим опит от него.http://snimka.bg/album.php?album_id=64461С две думи мериш и режеш според мястото. Доле-горе си направи сметка за обема, който ще иска говорителя.
          супер е и аз мисля да си сложа няколко чаркове над буилката като усилвателя, инвертор за 220 В и да я облицовам така и разни другу джаджи.Колега относно плата за облицовка от къде го купи и много скъп ли е щото искам да си сваля цялата подплата на пода и да я нарпавя с такъв плат?
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #20
            reter написа:
            Vladim написа:
            reter написа:
            идеята е касата да е видока апък тясна.. самоче нз въобще дали ще свири така
            А на български може ли? :D
            ти сега на ele ли ще ми се правиш
            Ех тази Елена Вие направо за нарицателно вече Я използвате, да бъдем по-толерантни към жените във форума.Дянко според мен това е най-удачната и практична форма за бас бокс в Браво, вече размера на говорителя зависи от много фактори. п.с. извинявам се бързите драсканици
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #21
              gamma написа:
              Намерих снимките Не съм го правил аз, но мисля че автора няма да има против да почерпим опит от него.http://snimka.bg/album.php?album_id=64461С две думи мериш и режеш според мястото. Доле-горе си направи сметка за обема, който ще иска говорителя.
              колега евала за отговора... от това по точно неможе да бъде, варианта е много добър.
              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

              Коментар


                #22
                reter написа:
                аз съм Дянко, и обичам в темите ми да се пише по въпросите ми. Най приятелски искам да те помоля ако нямаш какво да кажеш, да не ми спамиш темата.
                Вече казах всичко, каквото имах да кажа, включително и по темата! :DА между другото... относно линка и снимките... представете си, какво може да се случи при катастрофа, когато ще имате изтичаща газ и дебел плюсов проводник! Някой ще каже "нали има бушон" само, че за да изгори бушона трябва да стане късо, а късо от проводник с дебело сечение означава сериозна искра. Просто размишлявам, извинявам се, че пак ти писах в темата! :D
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #23
                  Може да стане "беля", ако инсталацията е направена от новобранец :D Така или иначе, за да се върже стъпало в багажника, (и да свири ) си трябва добро окабеляване.едит:Сега разгледах снимките, към които дадох линк. Не ги бях разгледал всички.Колегата Vladim е донякъде прав. Изключително голяма простотия е да сложиш усилвателя, залепен на бутилка пълна с газ...З@еб*те късото, ама това стъпало като дефектира сами се сещайте какво може да се случи... Най-малкото е, че на повечето car усилватели корпуса е И радиатор и греят зверски.
                  Alfa 159 SW 2.4 Ti
                  Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                  "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                  Коментар


                    #24
                    Слагаш си кутия на покрива...http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=43216
                    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

                    Коментар


                      #25
                      Vladim написа:
                      reter написа:
                      аз съм Дянко, и обичам в темите ми да се пише по въпросите ми. Най приятелски искам да те помоля ако нямаш какво да кажеш, да не ми спамиш темата.
                      Вече казах всичко, каквото имах да кажа, включително и по темата! :DА между другото... относно линка и снимките... представете си, какво може да се случи при катастрофа, когато ще имате изтичаща газ и дебел плюсов проводник! Някой ще каже "нали има бушон" само, че за да изгори бушона трябва да стане късо, а късо от проводник с дебело сечение означава сериозна искра. Просто размишлявам, извинявам се, че пак ти писах в темата! :D
                      колега нямах нищо против да ми пишеш в темата, само да е по въпроса, а иначе логиката ти е добра, но не се притеснявам защото моята каса засега си я слушам без усилвател, за в бъдеще естествено, когато се обзаведа, тогава ще имам напредвид съвета ти. Благодаря
                      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                      Коментар


                        #26
                        И аз съм с " GAZ $ BASS" и багажник - нямам :D Най-много една чанта от "метро" и това е :D С 12-ка говорител :D
                        Grande Punto 1.3 75 hp
                        Croma 1.9 Multijet 150 hp

                        Коментар


                          #27
                          staik написа:
                          И аз съм с " GAZ $ BASS" и багажник - нямам :D Най-много една чанта от "метро" и това е :D С 12-ка говорител :D
                          моя говорител е 10-ка и за момента не мисля за по голям защото нали казвам, че го ползвам без усилвател. Не че съм тръгнал да пренасям кво ли не в тоя багажник, ама са ходи по палатки, работи и просто си е кофти.пък и на пунтарата както и е по малък багажника, си е още по гадно.
                          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                          Коментар


                            #28
                            Да, но сега използвам задните седалки като багажник :D Ако ходя на море саковете отзад и 2-а човека идеалка :D не знам как е твоето полужение , но не съм женен нито деца имам . Пък още по - малко да нося ПЪРЖОЛИ от село :D Ако изкочи нещо махам касата и всичко е 6 точки .
                            Grande Punto 1.3 75 hp
                            Croma 1.9 Multijet 150 hp

                            Коментар


                              #29
                              така си е е, и аз съм в твоето положение, но друго си е да си имаш багажник, а без бас-ка не се живее, особено като се има напредвид, че съм със заводските колони навсякъде. Комбинирани с касата са ми идеалка, самоче махна ли я стаа леж.
                              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                              Коментар


                                #30
                                Колега извинявам се ако нещо спамя. Но аз ако сам никога няма да е сложа нат бутилката за гас Имаи на предвид че плюсовия кабел ако изгърми може да скъса ламарината на колата ако реши да даде на късо представи си ако почне изпуска газовата щото рано или късно се разхлабват гайките затова се прави и тех преглед на газовата. Не ми се мисли кво става мажайте ги тия кабели по на далече имай на предвит че и кабела кам касата дава изкра пак да не говорим за големия плюсов. Мисли първо за безопасността после Баса.
                                www.puntopower.com
                                FIAT Punto 1.2 16V Sporting

                                Коментар

                                Working...
                                X