Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откъде да си купя стъклото на страничното огледало

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откъде да си купя стъклото на страничното огледало

    търся само стъклото на огледалото че е пукнато... е то и пластмасата де, но нея нямам кинти да я сменям. От къде да го купя? Дали в някоя автоморга или в магазин за огледала (обикновени)?

    #2
    На "Раковска" посока "Козлодуй" на ъгъла с "Тимок" мисля има едно невзрачно магазинче там има стъкла всякакви. От там взех за Brava-та за около 12-15 лв само стъклото. Няма обаче подгряване - всъщност не съм питал може и да има . Това е в София - видях че си от София.[/list]
    Fiat Brava EL 1.9TD

    Коментар


      #3
      Аз си взех от стъклар огледало само за 3лв. ми го изряза и ми го залепи със силикон, за 1г. не е паднало.
      --Старата ръжда любов не хваща!--
      156 sportwagon 1,9 jtd 115
      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

      Коментар


        #4
        За каква кола става въпрос? Електрическо или механично? Имам едно механично огледало от Брава/о за подаряване, ако ти върши работа, направо да минеш да го вземеш?

        Коментар


          #5
          За самото стъкло на огледалото няма никакво значение дали е механично или електрическо, единствено разликата е че при ел. имат и подгряване но това не е проблем да се сложи и на механично огледало.
          Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
          Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

          Коментар

          Working...
          X