Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде и за колко пари Шибидах (люк) на Пунто МК1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде и за колко пари Шибидах (люк) на Пунто МК1

    Здравейте колеги ,къде могат да ми постаят люк на прокива и ако някои знае каква е цената.И дали поставянето на люк е качествено някои хора викат, че капело като вали...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Колега то поставянето му ще струва колкото колата
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      bmahob написа:
      Колега то поставянето му ще струва колкото колата
      Ебати Гъзарията и цената Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 то по хубаво ако ми искат толкова пари да си сложа Ламбо Дорс Yellow_Flash_Colorz_PDT_38 "хаха 2000 лева за дупка в таваня" ама смятам ,че които има мерак може и за по малко ... само да има кои да ми резне правилно отвора бих се наел да си го сложа сам имам къде да ми претапицират тавана ... хаха аман от Кавали дето искат космически цени и си мислят ,че хората пасът трева.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #4
        Колега шибидаха е сериозна работа, ако не се направи качествено ще тече, иначе намираш шибидах от пунто , от там нантък е малко по сложно с отвор и и механизъм
        Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
        Втората......пак същата!
        (_-_)______////_______(_-_)
        Punto75-Вече на жената!
        Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

        Коментар


          #5
          А относно ладите с Люк дето съм виждал хах едвали съм и взели колкото стоиноста на колата ?
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            Да бе ама на ладите точно им тече, защото ги правят некадърно. Проблема не е само да се направи един отвор, защото колкото и да е уплътнен се пропуска, затова се правят отводнителни канали в покрива, за да отвеждат водата. Например на жената Рено 19-ка е с люк и като го натиснеш си помръдва, всмисъл не е херметически затворен, но никога не е капало, защото са предвидени отводнители.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              тва с каналите не го знаех ... интересно ... доста мерси колега
              >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

              Коментар

              Working...
              X