Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

впечатления след смяна на ролки и ремъци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    впечатления след смяна на ролки и ремъци

    днес смених ролките и ремъците - 4 ролки и 2 ремъкапреди 2 год купих колата и сега след 50 000 смених пак всичкопървоначално смених 3 ролки и 2 ремъкаизпуснах едната и не я бях сменялдвата ремъка бяха в добро състояние - Фленнор и дватаизпуснатата ролка - неподвижната на пистовия ремък явно е карала доста над 50 000км, но беше в отлично състояниеопъващата ролка на ангренажа /канадска/ също е в отлично състояниеостаналите две ролки от ангренажа и пистовия - Бреда бяха ва ръбаедната с хлабини и вероятно заминал сепаратор на лагера, а другата с доста отпуснал лагер точно преди хлабинитерадвам се, че смених всичко навремеследващия път ще направя смяната на 40 000 кмтова от мен - точно фактите
    Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

    #2
    Ключовата дума тук колега е:Бреда.ако не са Бреда, може да не прибързваш на 40 000

    Коментар


      #3
      то вече човек на марки не може да вярва, ама и аз каквото съм взел бреда все е било боклук. също и бирт. смених си оригиналния лагер на полуоската на 170 000 км, новия бирт изкара 5000 км и протече повече от онзи на 170 000. затова си взех скф, па дано е оригинален
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        то вече човек на марки не може да вярва, ама и аз каквото съм взел бреда все е било боклук. също и бирт. смених си оригиналния лагер на полуоската на 170 000 км, новия бирт изкара 5000 км и протече повече от онзи на 170 000. затова си взех скф, па дано е оригинален
        SKF ги правят в Карлово ( или беше Казанлък - все ги бъркам)та би трябвало да е добър

        Коментар


          #5
          не вмз, скф сериозно ли ?
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            не вмз, скф сериозно ли ?
            СКФ купиха лагерния завод преди няколко годинино това не означава, че правят цялата гама от продукцияи друго - старата продукция ан ВМЗ бееш с добро качествотака че бих се радвал ако купувам СКФ правен в БГа за Бреда - незнам, май наистина не са добри, но 40 хил ще изкарат всякакнямах време да търся други марки, иначе щях да взема за ангренажа СКФсега къв с ЛПР и някаква литиева от Бреда
            Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

            Коментар


              #7
              alvanovo написа:
              pakumba написа:
              не вмз, скф сериозно ли ?
              СКФ купиха лагерния завод преди няколко годинино това не означава, че правят цялата гама от продукцияи друго - старата продукция ан ВМЗ бееш с добро качествотака че бих се радвал ако купувам СКФ правен в БГа за Бреда - незнам, май наистина не са добри, но 40 хил ще изкарат всякакнямах време да търся други марки, иначе щях да взема за ангренажа СКФсега къв с ЛПР и някаква литиева от Бреда
              да , пакумба, абсолютно сериозно.да, алваново , съгласен съм за качеството на ВМЗ !а за Бреда - не съм съгласен - на пистовия ми се разсвири на 20 000 и ги смених скоропостижноявно са ГОЛЕМИ боклуци

              Коментар


                #8
                и по последни данни преди около месец на пристанището тук беше открит 1 контейнер с лагери скф.. аз не си купих от тях

                Коментар

                Working...
                X