Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Брава 1,8 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Брава 1,8 16V

    Здравейте,Реших да ви пиша за най добрата градска колица , Фиат Брава 1,8 16V . Купих си я с голямо желание карах я доста сложих и АГУ и т.н.Ама от многото каране взе да грохва , та сега си имам едни гумички горе за клапаните дето мен чакат :D .Та по скоро въпроса ми е после да я продавам ли или не. Колицата е вече на 205000 км , с климатик , централно , ел. стъкла , ел. огледала, кожен салон , халогени , трети стоп , ксенонови каси светлини и пална сервизна книжка.Чакам за съвет
    Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

    #2
    И защо реши, че трябва да я продаваш?

    Коментар


      #3
      205 000 ако са реални са нищо, имаш още толкова да караш
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Ами 205000 км за Фиат бензин , който е каран доста зверски мисля че са много , а пак и Фиат не правят издаржливи двигатели както примерно БМВ и т.н.
        Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

        Коментар


          #5
          skyline написа:
          Ами 205000 км за Фиат бензин , който е каран доста зверски мисля че са много , а пак и Фиат не правят издаржливи двигатели както примерно БМВ и т.н.
          F/I/A/T/ Stilo 1.9 16v 04г.
          F/I/A/T/ Marea 1.6 16v 97г. - EX

          Коментар


            #6
            аххххххххх колега защо реши че фиат неправят издържливи двигатели аз моита кола я взех преди 3 години на 204000км и смея да твърдя че мотора ми е перфектен щом за 9000км сам долял само 100мл
            FIAT BRAVA_ELX 1.6 16V 103HP 97

            Коментар


              #7
              Не знам бе колеги :D , ама винаги сам си мислел че не правят достатачно здрави , но пак високо оборотни и доста спортно настроени двигатели.И съм говорил с италианец който продава само ФИАТ ЛАНЧИА АЛФА. И той ми е каза да карам яко, но мине ли 200 000......... директно на пазара.
              Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

              Коментар


                #8
                Купи си BMW

                Коментар


                  #9
                  Ти си прав всъщност защото другата ми кола е пак един кошник и е БМВ. Но просто се чудех какво да я правя тази Брава.Ще видим след ремонта .Но пак за вървенето грешка няма , за 1 година и половина доста по нови коли съм позасрамвал.
                  Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                  Коментар


                    #10
                    Ако ще я продаваш си има раздел. Какъв е смисъла на темата за чупливите фиати и здравите баварийки? Ако фиат на 200К не струва ела в бг и я дай на металекс тогава.
                    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                    Коментар


                      #11
                      и как по точно ги смятате тея работи за неиздържливите двигатели?? как ти се струва Фиат брава 1.9ТД100 на 259700км , и от смяна на смяна маслото пада с няма и половин милиметър на щеката(без да е правен какъвто и да е ремонт)?? не доливам масло, сменям го на 10000км?? нямали били мотори...хахахахаахахах

                      Коментар


                        #12
                        skyline написа:
                        Ами 205000 км за Фиат бензин , който е каран доста зверски мисля че са много , а пак и Фиат не правят издаржливи двигатели както примерно БМВ и т.н.
                        Купи си БМВ и ги зарежи тея фиати
                        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                        Коментар


                          #13
                          Ами Брава дизел може и да издаржат , но те най-малкото не са толкова високо оборотни както бензина, съответно им е по-дълъг живота.
                          Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

                          Коментар


                            #14
                            То по тая логика пък бензиновите без турбина няма какво да ги товари, за разлика от турбо-дизелите.Колега, спри с тези безмислици, че ставаш за смях.
                            The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
                            Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
                            Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

                            Коментар


                              #15
                              Когато една кола е поддържана и не е карана като такси спокойно може да издържи 250000-300000км и ако не е под 1,4 ест.Но колега дали е бензин или дизел не е от такова значение,друг е въпроса дали искаш да продадеш(което май искаш).
                              "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                              Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                              Коментар

                              Working...
                              X