Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги кажете нещо за акумулаторите FAAM

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги кажете нещо за акумулаторите FAAM

    Италянски са....................74 Ah колата ми е от подписа Мареята
    Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
    Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

    #2
    Re: Колеги кажете нещо за акумулаторите FAAM

    EcskaE написа:
    Италянски са....................74 Ah колата ми е от подписа Мареята
    Какво искаш да кажем?Освен ,че са Италиянски са и много по добри от Монбат,Искра и.т.нhttp://www.faam.com/avv-index.php
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Вече 9 месеца съм с такъв акумулатор.Много съм доволен.Незнам от колко време е карана с него,но зимата нямаше никакъв проблем при палене!
      Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
      Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

      Коментар


        #4
        i4kin написа:
        Вече 9 месеца съм с такъв акумулатор.Много съм доволен.Незнам от колко време е карана с него,но зимата нямаше никакъв проблем при палене!
        занчи колата ти е била закупена с такъв аком. или Значи мой градски колега тук "алваново" кара с такъв вече 2ра година от както я купил колата нема оплакв.аве естествено че колата е 2ра употребаИ аз мислих да земам такъв ма по-нататъка ше мисла за аком.

        Коментар


          #5
          до втората година и от българските няма оплаквания :D
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            paralesa написа:
            до втората година и от българските няма оплаквания :D
            Искаш да кажеш до края на гаранцията им :D .
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              че и по-малко. на жената монбат и умря на година и половина от нищо. прибира се вечерта, всичко е 6. сутринта няма никой - 1.3V на клемите.
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар


                #8
                Synthy написа:
                че и по-малко. на жената монбат и умря на година и половина от нищо. прибира се вечерта, всичко е 6. сутринта няма никой - 1.3V на клемите.
                Монбат,БСП/ДПС/-НИКОГА!!

                Коментар


                  #9
                  Stefan Hadjov написа:
                  Synthy написа:
                  че и по-малко. на жената монбат и умря на година и половина от нищо. прибира се вечерта, всичко е 6. сутринта няма никой - 1.3V на клемите.
                  Монбат,БСП/ДПС/-НИКОГА!!
                  Текстът на поста е модериран заради неприличен езикМосераторски екип на fiat-bg.org
                  Fiat Marea 1.9 TD 100 EXL 97
                  Fiat Punto 1.1 AGU 55s 97

                  Коментар


                    #10
                    EcskaE написа:
                    Stefan Hadjov написа:
                    Synthy написа:
                    че и по-малко. на жената монбат и умря на година и половина от нищо. прибира се вечерта, всичко е 6. сутринта няма никой - 1.3V на клемите.
                    Монбат,БСП/ДПС/-НИКОГА!!
                    МОДЕРИРАНО........................................ ...........
                    Ехееееееееее вие къде отидохте
                    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                    Коментар


                      #11
                      Аз съм със FAAM Top Silver 60Ah /540A/ и нямам никакви оплаквания.
                      Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

                      Коментар


                        #12
                        vin_d написа:
                        i4kin написа:
                        Вече 9 месеца съм с такъв акумулатор.Много съм доволен.Незнам от колко време е карана с него,но зимата нямаше никакъв проблем при палене!
                        занчи колата ти е била закупена с такъв аком. или Значи мой градски колега тук "алваново" кара с такъв вече 2ра година от както я купил колата нема оплакв.аве естествено че колата е 2ра употребаИ аз мислих да земам такъв ма по-нататъка ше мисла за аком.
                        само да допълня, че с такъв акумулатор купих колата и все още не съм го сменил - нямам оплаквания
                        Фиат Мареа 1,8 16В, 1999г

                        Коментар


                          #13
                          И аз бях с такъв на Браво-то, екстра е, сега отлежава ама ще го слагам на Алфа-та скоро.
                          Ex Fiat 126P
                          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                          Alfa Romeo 147 1.6 TS
                          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                          Коментар


                            #14
                            paralesa написа:
                            до втората година и от българските няма оплаквания :D
                            Предостатъчно - няма да се женим за неква батерия сложих МОНБАТ 75AH с по - висок пусков ток преди година - перфектен е. като даде проблем го изхвърлям и слагам нов
                            FIAT MAREA WEEKEND ELX TD100 98

                            Коментар


                              #15
                              ...

                              Моя "Монбат" 62Аh изкара три години на Опела, а сега от година и половина е на Мареата... И все още не е показал признаци за сдаване на багажа. Може и на късмет да е работата, но досега с Монбат не съм имал проблеми. И не че правя реклама - просто си казвам...
                              Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                              Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                              Коментар

                              Working...
                              X