Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с фиат браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с фиат браво 1.6

    Здравейте колеги ,Извинявам се ако има друга такава тема или нещо от сорта но търсих и не можах да открия.Та на проблема:до сега имах проблем с придърпването на колата на бензин когато не е загряла само и това беше всичко ,но днес изведнъж както тръгвах за работа колата изгасна след пускането на газта(колата е с газов инжекцион).След като я запалих отново пак се оправи но само за 5-6 секунди докато се пусне отново газта.Тогава за да тръгна трябваше да вдигна оборотите над 3000 за да може колата да има мощност и да не изгасне при тръгване (говоря за на газ като при включване на втора отново изгасна) ,ако тръгна с по-малко колата просто гасне. Така се случи че закъсах точно на един светофар по средата като беше чист късмет че просто нямаше коли зад мен. Прави ми го за първи път но все пак ме притеснява. След като колата загря цялата тази каша се оправи от самосебе си.Колата е фиат браво 1.6 16в 103 коня 1996 година. Ако някои има представа какво може да е, моля нека помогне или поне да ми препоръча някой сервиз на който мога да имам доверие, защото се разочаровах от майстори.

    #2
    сервиза на фиат аз съм доволна от тях

    Коментар


      #3
      Правилно ли разбирам, че проблема се проявява само на газ? Ако е така, бягай там, където са ти слагали газовата уредба.

      Коментар


        #4
        Колега няма как да стане понеже е слагана от предния собственик в карлово а няма как да ида до там

        Коментар

        Working...
        X