Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Фиат Баркета.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за Фиат Баркета.

    Така, Здравейте на всички :D Членувам в един друг форум (Хюндай) И карам Купе, Обаче имам нужда от още една кола която да е по малка на размер Спрял съм се на Фиат Брачета, има ли някой и доволен ли е от колата, че много ми харесва външно но идея си нямам здрава ли е, скъпи ли са частите, колко гори и тнт. ?

    #2
    Баркета

    Коментар


      #3
      Зависи с каква цел ти трябва колата, ако ще е предимно за градско каране - едва ли. Според мен Барчетата е повече за съботни и неделни разходки.
      MB 280 S W108 67' - pickUp
      MB 450 SEL 6.9 W116 75' - RESTORATION
      ex.VWPOLO6N1 95'; Fiat Bravo 1.8 GT 95'
      Now : private - MB 230 CE Sportline W124 89' - Black Dream
      office - Skoda Fabia HTP 1.2 04' - Blue Kid

      Коментар


        #4
        Ако си падаш по емоциите, но си търсиш малка кола по-добре едно Пунто 1,4 ГТ или от по-новите след 2000г. 1,8 ХГТ .
        --Старата ръжда любов не хваща!--
        156 sportwagon 1,9 jtd 115
        ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

        Коментар


          #5
          Ами харесвам различните коли, а баркета определено е различна и ми трябва за жена ми ( краде постоянно купето и познайте кой ползва автобуса :D ) та всеки ден колата ще се движи в задръстванията на Варна, Купето се справя добре с разход 12/100 газ, ако и баркетата ще гори подобно е чудесно, ама наистина и понятие си нямам от модела освен, че ми харесва а май вече жена ми освен нещо по-спортно друго няма да кара :D

          Коментар


            #6
            а вместо баркета що не я обзаведеш с купе? или с някой спайдър
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #7
              Ами баркетата е малко по малка, двуместна и определено доста хваща окото

              Коментар


                #8
                1.8 131 коня, ако търсиш разход не знам дали ще гори 12 на 100 градско газ, по-скоро 15, но зависи от карането.Колата определено е за жена, но да има къде да я държиш все пак е с гюрук. Вземи и пунто кабрио - бертоне...определено по-нисък разход има. Да не говорим за данъци и части.
                Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Баркетата е перфектна за жена. Обслужването е лесно, ходова част от пунто мк1. Има проблем ако трака/плаче за вариатор/ иначе трябва да има умения щото бързо се изнася и лесно се губи управление. Разхода е около 8-12 бензин културно каране. При настъпване отива 15. Ще имаш проблем мястото на бутилката. Няма каде да е сложиш/ако е без резервна нямаш грижи/. Частите по купето са скъпи.

                  Коментар


                    #10
                    karal fiat написа:
                    Баркетата е перфектна за жена. Обслужването е лесно, ходова част от пунто мк1. Има проблем ако трака/плаче за вариатор/ иначе трябва да има умения щото бързо се изнася и лесно се губи управление. Разхода е около 8-12 бензин културно каране. При настъпване отива 15. Ще имаш проблем мястото на бутилката. Няма каде да е сложиш/ако е без резервна нямаш грижи/. Частите по купето са скъпи.
                    Благодаря за отговора колега доста обнадеждажащо звучи това което си написал, поправям катастрофирали коли и вече търся баркета със сравнително лек удар, жълта или червена ( класика си е все пак) общо взето така е и с хюндай купе и без да се замисля бих и взел страшно съм доволен от колата обаче се напълни с купета а баркетата си е рядкост все още по нашите пъутища, трудно възприемат българите двуместен роадстер, освен ако не е SLR Mclarren :D , ще се радвам ако някой път имаш време да пием кафе и да си разгледаме колите

                    Коментар

                    Working...
                    X