Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете наводни ми се Пунтото!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете наводни ми се Пунтото!

    Днес оставих колата пред гарата и заминах по работа,а като се върнах ми призля.От големия порой се запушили каналите и нивото на водата се вдигнало на височината на гумите.Колата беше пълна с вода и половината седалки са мокри.Доколкото можах изцедих водата ама всичко е мокро.Дайте съвет ко да правя понатам.
    Пунто 1.1 55 SX,4/5 врати,98г.

    #2
    сваляи седалките да можеш да свалиш мокета защото под него има 1см нещо като дунапрен и 6те прогние пода сваляи по скоро че плесенясва барзо
    запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

    Коментар


      #3
      А самия мокет да не е залепен лесно ли се сваля и седалките как да суша?
      Пунто 1.1 55 SX,4/5 врати,98г.

      Коментар


        #4
        не не е залепен сваляи седалките плсмасите покраи праговете с една дума ВСИЧКО и по важното ватата под мокета преди да е сложиш да е перфектно суха ама не само отгоре после като е стиснеш и пак да стане мокра тя сахне много трудно затова внимаваи
        запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

        Коментар


          #5
          Ок , благодаря утре ще го оправям.
          Пунто 1.1 55 SX,4/5 врати,98г.

          Коментар

          Working...
          X