Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за болтове на лети джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за болтове на лети джанти

    Здравейте колеги, опитах се да намеря нещо по темата, но неуспешно. Може ли някой да ми обясни какви са тези болтове, които позволяват на междуболтово разстояние 98 мм, каквито са Фиатовите, да се сложат джанти с разстояние 100 мм. Четох, че има и някакви фланци - ако може и те да ми бъдат обяснени.Благодаря предварително
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    Убеден съм ,че темата е коментирана във форума- явно не си търсил достатачно усърдно
    SEAT Leon Cupra 300
    Triumph Street Triple 765 R

    Коментар


      #3
      Re: Въпрос за болтове на лети джанти

      dvoinikat написа:
      Здравейте колеги, опитах се да намеря нещо по темата, но неуспешно. Може ли някой да ми обясни какви са тези болтове, които позволяват на междуболтово разстояние 98 мм, каквито са Фиатовите, да се сложат джанти с разстояние 100 мм. Четох, че има и някакви фланци - ако може и те да ми бъдат обяснени.Благодаря предварително
      хах колега в момента имам същия проблем .. и аз търся такива болтове .. но 1 болт в гумаджииницата струва 5 лв .. а тука на 20 км е завода дето ги правят и ще видя да отида да видя там кви са цените .. болтовете се казват болт с изместен център представлява 1 болт който има втулка която се мести и от там се обират тия 2 мм разлика .. но аз мисля да видя да бутна джантите по 1 мм на струр но незнам дали ще стане .. ?! да не купувам болтове ..?
      ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

      Коментар


        #4
        Много ви дерат в Търново бе, в Бургас ги харчат по 1-2 лв. бр. по гумаджийниците.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Re: Въпрос за болтове на лети джанти

          А това означава ли че ще бъде достатъчно сигурно? Имам предвид няма да се късат болтове и тем подобни?
          Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

          Коментар


            #6
            VooDoo написа:
            Убеден съм ,че темата е коментирана във форума- явно не си търсил достатачно усърдно
            Колега удари едно рамо и дай линк - все пак да не разискваме едно и същбо по 10 пъти
            Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

            Коментар


              #7
              Една от многото теми, има и още такива http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EE%FF%ED%E8%E5
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #8
                dvoinikat написа:
                VooDoo написа:
                Убеден съм ,че темата е коментирана във форума- явно не си търсил достатачно усърдно
                Колега удари едно рамо и дай линк - все пак да не разискваме едно и същбо по 10 пъти
                Не мога да се сетя точно за темата, но си спомням, че някъде имаше писано за джанти 4/100 слагани на ФИАТ. Аз лично препочитам да си сложа 4/98 джанти.
                SEAT Leon Cupra 300
                Triumph Street Triple 765 R

                Коментар


                  #9
                  batproho написа:
                  Една от многото теми, има и още такива http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...EE%FF%ED%E8%E5
                  Мерси колега. Мисля че темата е изчерпана, ако модераторите преценят да я заключват или трият.Поздрави
                  Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

                  Коментар

                  Working...
                  X