Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко да очаквам за ремонт на броня и интерколер?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко да очаквам за ремонт на броня и интерколер?

    Вчера минах през дупка. Сега трябва да правя броня и интерколер. Имам каско, но ще преведат парите до месец. Колко според вас ще ми излезе ремонта, защото до заплата има много време а искам да оправя колата?Темата е за този раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org.
    FIAT Bravo 1,9 JTD

    #2
    Re: Колко да очаквам за ремонт на броня и интерколер?

    running_free1 написа:
    Вчера минах през дупка. Сега трябва да правя броня и интерколер. Имам каско, но ще преведат парите до месец. Колко според вас ще ми излезе ремонта, защото до заплата има много време а искам да оправя колата?Темата е за този раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org.
    Ми кажи каква е колата.Иначе един кулер втора употреба за ТД100 е 50...80лв. - ремонта трябва да е под тази цена.Бронята - дай снимки.

    Коментар


      #3
      Re: Колко да очаквам за ремонт на броня и интерколер?

      1115 написа:
      running_free1 написа:
      Вчера минах през дупка. Сега трябва да правя броня и интерколер. Имам каско, но ще преведат парите до месец. Колко според вас ще ми излезе ремонта, защото до заплата има много време а искам да оправя колата?Темата е за този раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org.
      Ми кажи каква е колата.Иначе един кулер втора употреба за ТД100 е 50...80лв. - ремонта трябва да е под тази цена.Бронята - дай снимки.
      Колата е Браво JTD. Нямам снимки, отдолу, където има една тънка лента е изкъртена , а отстрани в ляво, където се държи на болтове са паднали. Вчера гледах в интернет, нов интеркулер за 700, втора употреба 300. Ако е до 100 ще е хубаво. Извинявам се за олигофренските обяснения, нов съм.
      FIAT Bravo 1,9 JTD

      Коментар

      Working...
      X