Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Фиат Пунто Мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнение за Фиат Пунто Мк2

    Искам мнението ви относно този автмобил . Интересува ме скъп ли е за поддръжка , какъв е разхода при бензиновите двигатели , често ли се поврежда . Четох теми за пунто , но повечето бяха за пунто1 , за мк2 не можах да намеря добра информация.
    Fiat Punto 2002г 1,2i 8V 4/5 doors+FOBOS-7l/100km смесен разход на газ

    #2
    Ами колега какво да ти кажа почти втора година карам 1,2 60 коня и само бензин и мало сипвам и нищо друго не съм му правил е сега някое каре трябва да сменям и нещо другопо предницата но не е болка за умиране частите не са никак скъпи друго незнам и късмет да попаднеш на читава кола
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      Колега надявам се няма да се разсърдиш, а и предполагам и за теб ще е интересно да разширим темата малко с един допълнителен въпрос. От няколко месеца разглеждам обяви, дори преди месец обикалях из Пловдив и също съм до някаква степен съм се спрял на МК2. И за да не пускам нова тема да попитам тук, понеже на места се появиха вече МК2 след фейслифта от 2003-та някой ако има възможност да направи аналог между двете.
      Fiat Brava 1.2 16V, 1999
      Peugeot 307 1.6 16V, 2007

      Коментар


        #4
        Какво ви е мнението за двигателя на това пунто с 1,2 16v 80ks , защото на него се спрях
        Fiat Punto 2002г 1,2i 8V 4/5 doors+FOBOS-7l/100km смесен разход на газ

        Коментар

        Working...
        X