Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

за гранде пунто-купено е-ще се черпи

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    за гранде пунто-купено е-ще се черпи

    Колеги д асе похваля в понеделник си вземам фиатчето,жената го хареса и ми излезе много удачно с специална отступка за лекар от 19000 на 17000 перфектно,дори си продадох другата и мисля д аси взема още едно фиатче.Дано 70-80 хиляди км нямам проблеми до другата ,мерси за помоща дадена ми от тук.
    "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
    Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

    #2
    Какво да ти кажа колега-новото си е ново(ако ще го купуваш от магазина). Обслужването е малко скъпичко в Аутоиталия. Пред няколко дни мой приятел ми показа фактура за първо обслужване за около 400 лева. С малката забележка, че неговото е 1.3 JTD. Ако купиш на старо- подготвили сме вече и части за Гранде Пунто- консумативи, окачване и така нататък. Чакаме ги да излязат от гаранция и да почват да идват
    ex. Fiat Marea 1.6 16V
    ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
    Lancia Kappa 2.0 VIS

    Коментар


      #3
      Като собственик на GP от 2006 г. досега, не ти препоръчвам 1.2 и 1.4/8V моторите-много спънати са, особено на извън градско...Като гледам сме съграждани, при желание от твоя страна може да се срещнем и да го прокоментираме надълго и широко...Тел. ми го има тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=asc&start=180
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        Карах 2500 км. GP с 1.2 мотор, 65 к.с. Споделям мнението на vesko.t - извънградското е мъка, даже и в града си е спънато.
        Fiat Bravo Dynamic 1.9 Multijet '08, Mercedes A170 CDI '02
        Suzuki SX4 1.9 DDIS '09, powered by FIAT
        Ex: Marea 2.4 JTD 2000
        Ex: Brava 1.6 1997
        Ex: Puntо 1.1 1994

        Коментар


          #5
          много благодаря,засега го обмислям все още.Спрял съм се на форд ка и на поло и евентуално на КЛИО.Но ако съм честен от към финанси ка е най евтиното като оферта а и подарак 3 години фрее от към консумативи.Мерси за инфото решавам го до 2 дена.
          "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
          Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

          Коментар


            #6
            но все пак аз се досещам че не е барза,освен това може ли д ами дадете някаква информация-все пак е з ажената и детето а не за мен.ако е само бавна е перфектна аз си карам гти 5.
            "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
            Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

            Коментар


              #7
              питай жена ти коя и харесва на външен видтова е решаващозащото после въпреки всичко ще ти пили на главата :D
              2015 Renault Megane Expression GT
              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
              Всичко за FIAT Bravo 2007

              Коментар


                #8
                ако я питам винаги ми отг една друга кола,затова ми е казала каквато и да е само да е нова.
                "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                Коментар


                  #9
                  тогава взимай това което е най-изгодновсички коли са еднакви според менкато няма предпочитания...най-добрата цена и това е
                  2015 Renault Megane Expression GT
                  2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                  Всичко за FIAT Bravo 2007

                  Коментар


                    #10
                    http://www.euroncap.com/home.aspx Щом ще се возят жена и дете огледай и тестовете за сигурност.
                    Marea Weekend HLX Jtd 110

                    oO(_)____////____(_)Oo

                    Коментар


                      #11
                      мерси за последното добри са резултатите.
                      "Хората от AMG ходят с костюми и намръщени на работа,а тези от абарт голи и с пура в уста"
                      Fiat Grande Punto FIAT 500 RiegeR Fiat Freemont

                      Коментар

                      Working...
                      X