Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 1.8 16в HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 1.8 16в HGT

    Здравейте , искам да събера мнения за тази колица .Предварително се извинявам ако има тема - просто ми я копирайте тука защото аз не можах да намеря.Та интересуваме сериозни проблеми с двигателя има ли и какви са.Гледам че в някои други форуми се обсъжда проблеми с електрониката на ниво компютър .Всички подобни въпроси ме засягат.Също така след коя година е по удачен варианта.Благодаря много
    Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
    Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

    #2
    Най често се разтраква вариатора
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      Предполагам че има ремонтен комплект за него или е грижа това нещо.
      Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
      Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

      Коментар


        #4
        bmahob написа:
        Най често се разтраква вариатора
        Съгласен съм с колегата за вариатора, но той е е много скъп- около 380 лв нов. Има и ремонтен комплект, но с него не изкарва много дълго. Иначе окачването си е като всички останали Пунто МК 2. Купувай смело такава ако си решил. Не е лоша колицата. Ако не се лъжа една колежка кара такава- SokOtPraskova и е ника, може нея да попиташ за конкретни впечатления.
        ex. Fiat Marea 1.6 16V
        ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
        Lancia Kappa 2.0 VIS

        Коментар


          #5
          SokOtPraskova кара такова Пунто. Направо й пиши на лично. Мисля, че има и други колеги, но за нея съм сигурен. Успех и дано колата бъде читава.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            /спам/ Сок от сливи дали има? :D /спам/Колега, въздържай се от спам особено в техническите раздели на форума!Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Shefy написа:
              /спам/ Сок от сливи дали има? :D /спам/Колега, въздържай се от спам особено в техническите раздели на форума!Модераторски екип на fiat-bg.org
              Сок от сливи има по сайтовете за запознанства, колега. Тука коментираме МПС-та и частите им. Сливите в раздел "Общи приказки"
              ex. Fiat Marea 1.6 16V
              ex. Lancia Dedra SW 2.0 16V
              Lancia Kappa 2.0 VIS

              Коментар


                #8
                Такааа , първо Благодаря на колегите и на колежката СокОтПраскова за отделеното време и мения .До колкото разбрах колицата е хубава няма съществени проблеми и навървяваля прилично.Проблеми :Както казаха колегите по горе вариатора .Също така електрониката на Сити Драйв някаква спойка се счупвала тоест студена спойка явно.Единствено не съм сигурен дали колата е с спортно окачване фабрично.Имам предвид най малкото да е по-твърдо .Поздрави на всички
                Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                Коментар


                  #9
                  asus написа:
                  Такааа , първо Благодаря на колегите и на колежката СокОтПраскова за отделеното време и мения .До колкото разбрах колицата е хубава няма съществени проблеми и навървяваля прилично.Проблеми :Както казаха колегите по горе вариатора .Също така електрониката на Сити Драйв някаква спойка се счупвала тоест студена спойка явно.Единствено не съм сигурен дали колата е с спортно окачване фабрично.Имам предвид най малкото да е по-твърдо .Поздрави на всички
                  Едва ли е със спортно окачване, ако не е слагано допълнително. Не казвам, че не може да има, но вероятно е голяма рядкост. То по принцип този модел не се намира лесно, та какво остава за другото.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    Има разлика в окачването .... по твърдичко е, дори някой път ми идва в повече .... също така примерно носачите на 1.8 са коренно различни от всички останали и са двойно по скъпи. Като цяло не е лош модел, но си е трудно да се намери читаво имайки в предвид че рядко някой си взима такова да си вози децата или да ходи на покупки. Разхода на гориво е малко висок за кола "метър на метър" - в града под 10 не мога да я сваля .... извън градско съм свалял на 6.5 с нон стоп клима.Ако имаш по конкретни въпроси съм насреща.
                    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                    Коментар


                      #11
                      Окачването на колата не е спортно със сигурност, който е нямал спортно окачване той не знае какъв ужас е.Иначе за разхода на гориво е прав колегата, че е доста голям за такав малка кола.Моят съвет е ако харесаш нещо друго вземай него, защото на всичките си есктри отгоре колата не е нещо особено, а ако ти се наложи да търсиш части за нея е пълен ад, защото по моргите няма нищо и ти остава само нови да вземаш,които нови нямат нищо общо с оригиналните и,и освен това подръжката и е скъпа.Да не говорим, че на мен на втория месец ми почнаха течовете, които са характерни за фиат и смятам, че няма нужда да продължавам

                      Коментар

                      Working...
                      X