Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Малко помощ от колегите в София!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Малко помощ от колегите в София!

    Здравейте колеги,Става въпрос за едно Браво 1,6 16V на една позната, която вече 2 месеца бере ядове с пишман майстори в София. Има проблем с климатика, който е пълнила 2 пъти и в момента няма никой! Започнало се е от "оглед" от специалисти, които са подменяли релета, датчик за фреона (при демонтажа стария са го счупили, заедно с част от филтъра, та се е налагало да се кара на аргончик за заваряване) и още една камара истезания по колата. Когато я огледахме с един приятел в Пловдив, забелязахме следните проблеми:1. Ремъка на компресора виси с корем от около 5-6 сантиметра - незнам дали има обтяжна ролка там, но такъв проблем не би трябвало да остане незабелязан, а самия компресор е опънат до край!.2. 100% има пробив във системата на климатика, защото колата е имала удар. 3. Електрическата част май също не е в ред - имало е подмяна на релета, като са рязани някакви жици, но да се надяваме, че вредата не е голяма!А сега на молбата - кажете къде да я пратя за ремонт? За сервиза "ИРИС" сте писали добри думи, но дали там могат да оправят и ремъка на климатика, а той е на първо място? Жената се прибира в Пловдив само за един уикенд в месеца и нямам физическата възможност да и помогна.Разчитам на вашата помощ!Благодаря предварително?
    Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

    #2
    Здравей,Аз имам един майстор при който ходя. Препоръча ми го бившия собственик на моята кола. Мога да ти дам тел на лс и да се чуете, да видиш дали може да ти помогне.
    Браво 1.6 16v 1996
    Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

    Коментар

    Working...
    X