Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

катастрофирах,а сега какво да правя с останките

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    катастрофирах,а сега какво да правя с останките

    Мисля че тук е мястотот да получа съвет. Значи вчера вечерта катастрофирах.колата се потаркаля по таван,несам и правил оглед още,няма каско но исках да зная дали схте е по добре да я разпродам на части или направо на балканто и как се процедира с гражданската отговорност,макар че като се замисля няма втори учасник в катастрофата така че

    #2
    ако няма 2 участник няма никой да ти плати нищо. гражданската плаща само ако другия е виновен
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Съжалявам за лошата случка колега Според мен дай я на части,сигурно ще искараш колкото да я дадеш цяла. Доста колеги ще се възползват предполагам от здравите части, пък каквото остане на балканто.
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
      Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

      Коментар


        #4
        да мисля че това ще е най добрия вариант тъй като от снощи ми се мътят моменти но поне от това което си спомням само тавана беше згънат.

        Коментар


          #5
          Абе и разпродажбата на части не е никак лесна работа. Трябва да имаш къде да съхраняваш останките от автомобила, защото иначе ще ти го плячкосат за нула време. Трябва да имаш и съответните умения или да платиш на някой, за да ти го разглоби на части.
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            а пък ако е само козметична повреда разпитай колко ще ти струва да си оправиш колата

            Коментар


              #7
              Давай я на части, 2000лв. трябва да и вземеш.Ако я дадеш цялата едва ли някой ще даде повече от 500лв.,а за морга да не говорим.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                колега първо огледай какви са пораженията на колата и след това прецени дали ще я даваш на части, в морга или ще я правиш.. и аз сам обращал кола по таван и ремонта ми излеза 200 лв. Много зависи как си я обарнал много ли е и има ли смисал.. успех и най-важното ... ти да си жив и здрав. Успехи!!!
                Fiat Bravo - НАЙ-БЪРЗИЯ с вариатор Powered By . . .
                Fiat Marea 1.6 16V - Not Powered By ... YET !
                Alfa Romeo 155 2.0 8v Twin Spark - в гаража ...
                Lancia Delta 1 HF 2.0 8v TURBO

                Коментар


                  #9
                  ако искаш мога да ти препоръчам тенекеджия.че работи качествено , ти гарантирам, но за колко време би я оправил.... само той може да кажевиждал съм оправена от него кола - падала от мост, не си личеше изобщо.

                  Коментар


                    #10
                    в моргата наи много 400-500 да ти дадат продажаи ж форума 6те изкара6 пове4еНе се допуска ползването на "4" и "6" вместо "ч" и "ш"."Модераторски екип на fiat-bg.org"
                    запалиха двигателя и тогава той чу 4-римата да работят в перфектен синхрон, 1.6литровия 16клапанов Фиат Браво леко ръмжеше доволен от това че са го събудили

                    Коментар

                    Working...
                    X