Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дължина на чистачки Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дължина на чистачки Bravo

    Здравейте колеги,имам едно въпросче понеже искам да си взема от тези новите чистачки а в Метро ги продават по един бр. искам да знам точната дължина на оргиналните чистачки на Fiat Bravo знам само че едната е по къса от другата ако някой знае какви точно см. са ще му бъда благодарен.
    Toyota Celica 98-7AFE
    Ex:Fiat Bravo JTD

    #2
    ползвай търсачката. ето ти го наготово:
    ogi28b написа:
    Личното ми мнение е че най-добрия размер е 60 лява и 48 дясна. По каталог на шампион обаче са 58/48.
    Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
    Moonsteppers - All over the world and beyond ...

    Коментар


      #3
      null.zero написа:
      ползвай търсачката. ето ти го наготово:
      ogi28b написа:
      Личното ми мнение е че най-добрия размер е 60 лява и 48 дясна. По каталог на шампион обаче са 58/48.
      мерси колега
      Toyota Celica 98-7AFE
      Ex:Fiat Bravo JTD

      Коментар


        #4
        По дяволите Аз карам с 61 и 51
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          batproho написа:
          По дяволите Аз карам с 61 и 51
          И аз на бившия вече Фиат бях със същия размер. Не знам за теб, но аз бях много доволен.
          NOW: ???
          Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
          Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

          Коментар


            #6
            Аз съм си доволен, не ми се застъпват нито опират или излизат извън очертанията на стъклото а напротив покриват максимална площ
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Е как така при мен 48 стига до ръба на дясното стъкло, и очевидно не може повече, а вие с 51 не ви опира никъде ?? Сигурно са ви местени рамената спрямо шлиците - 1 шлица нагоре. Така не опира. А ако рамото не е местено, с размер 61 и 51 се стича Капката. Тествал съм го.

              Коментар


                #8
                то и на самите чистачки в Метро, пише един размер на етикета, друг отпред на пакета на чистачката, и трети отзад на същия пакет ...
                Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
                Moonsteppers - All over the world and beyond ...

                Коментар


                  #9
                  ogi28b написа:
                  Е как така при мен 48 стига до ръба на дясното стъкло, и очевидно не може повече, а вие с 51 не ви опира никъде ?? Сигурно са ви местени рамената спрямо шлиците - 1 шлица нагоре. Така не опира. А ако рамото не е местено, с размер 61 и 51 се стича Капката. Тествал съм го.
                  Че кой е казал, че не опира. При мен си беше върху пластмасата. Даже им беше обърнал внимание. :D Бях си доволен от тях.
                  NOW: ???
                  Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
                  Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

                  Коментар


                    #10
                    Аз съм с 48/60 шампионки, но прави капка точно пред погледа. Просто 58 не можах да открия като ги сменях. В каталога на Бош излизаха 50/55, но наистина трябва да са си 48/58
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      Аз съм с 50/55.
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #12
                        Що се тормозите толкова - отзад на опаковката пише за кои модели коли става. До сега не съм попадала на чистачки, които да не станат.
                        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                        Коментар


                          #13
                          Абе тези в Метро ги гледах вчера дето ги продават по единично по различни са от обикновените чистачки смисъл сигурно си имат некво название ама незнам как се казва и за тва им викам "от новите".Служебната кола е с таквиа Поло 2008 година страхотни чистачки са и много хубаво чистят.И отзад на чистачките си пише за каква кола са ама незнам дали размерите им отговорят точно щото на 55 см пишеше че е за Браво.
                          Toyota Celica 98-7AFE
                          Ex:Fiat Bravo JTD

                          Коментар


                            #14
                            Adrenallin написа:
                            Абе тези в Метро ги гледах вчера дето ги продават по единично по различни са от обикновените чистачки смисъл сигурно си имат некво название ама незнам как се казва и за тва им викам "от новите".Служебната кола е с таквиа Поло 2008 година страхотни чистачки са и много хубаво чистят.И отзад на чистачките си пише за каква кола са ама незнам дали размерите им отговорят точно щото на 55 см пишеше че е за Браво.
                            щом пише, значи е за Браво.
                            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                            Коментар


                              #15
                              Тия чистачки са кофти-пробвал съм ги и шофьорската не чистеше хич добре и скърцаше и ги подарих на едни познати.За мене най-добрия вариант са ALCA на бройка от Лукойл и Петрол бензиностанцийте. Взимаш си 60/48 и си свиркаш.
                              Фиат Крома 1.9 16v+
                              Фиат Браво 1.6 16v
                              Фиат Мареа 1.6 16v

                              Коментар

                              Working...
                              X