Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хайде някой с Типо да помогне.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Хайде някой с Типо да помогне.

    Взех си нови крушки за фаровете и не мога да ги сменя, не мога да извадя старите защото отзад е много тясно и неудобно. Да не би да трябва да се извади самия фар или няма друг начин и трябва така да се мъча. Сменявал съм крушката на мигача и там се вади мигача и се изважда след това крушката.

    #2
    отвътре се сменят, държи ги една скобичка
    PUNTO 1.1 94г.

    Коментар


      #3
      ето снимка сори за лошото качество
      Прикачени файлове
      PUNTO 1.1 94г.

      Коментар


        #4
        да, това го видях аз ама много трудно бъркам дотам и крушката не може да излезе защото е много тясно, не може ли фара да се извади или да се избута напред по някакъв начин

        Коментар


          #5
          Няколко пъти съм бъркал там. Не е много приятно, но място има достатъчно. Вадиш скобата и после крушката сама излиза, може да й откачиш буксата предварително, та да не ти се пречкат и жиците. Слагането май беше по-кофти, ама с малко "майката" всичко става
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            Въоръжи се с търпение и ще стане по-бързо Като издърпаш внимателно гумата от там нататък трябва само да откачиш пружинката. При мен лявата се сменя по-лесно. За дясната откачам въздуховода на въздушния филтър. Веднъж гледах как се сменя крушка на Типо с двигател 2.0 Yellow_Flash_Colorz_PDT_30 Смея да твърдя, че при нас смяната е детска играчка
            FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
            ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

            Коментар


              #7
              Еми ще пробвам, но малко да се затопли времето че сега не се живее навън. А гумата цялата ли да я махам или само се премества назад?

              Коментар


                #8
                mvmrik написа:
                Еми ще пробвам, но малко да се затопли времето че сега не се живее навън. А гумата цялата ли да я махам или само се премества назад?
                Гумата можеш само да дръпнеш назад тъй като кабелите минават през нея
                FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                Коментар


                  #9
                  Присъединявам се към колегите. Не вади фара щото трябва първо да свалиш маската и мигачите, много работа е. Повече псувни и ще се справиш както казва колегата.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на всички, готово смених ги. Не е кой знае какво - за 15 мин работа.

                    Коментар


                      #11
                      mvmrik написа:
                      Благодаря на всички, готово смених ги. Не е кой знае какво - за 15 мин работа.
                      Следващият път ще стане по-бързо ти наистина ли си от село Аврен???
                      FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                      ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                      Коментар


                        #12
                        brat_John написа:
                        mvmrik написа:
                        Благодаря на всички, готово смених ги. Не е кой знае какво - за 15 мин работа.
                        Следващият път ще стане по-бързо ти наистина ли си от село Аврен???
                        Опа, не го бях оправил от профила - от София съм.

                        Коментар


                          #13
                          Нямам нищо против хората от село Аврен просто човек понякога не обръща внимание и гледаш как всеки 5-ти или 6-ти от форума е от там ..........
                          FIAT Tipo Completo S 1.4 i.e. 160EP55A 836A4.000
                          ECU BOSCH 261 203 511; газова BRC

                          Коментар

                          Working...
                          X