Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

носачи !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    носачи !!!

    някой имал ли е вземане даване с тези носачи http://www.kanex.bg/shop/c270c872385...2f6a43f50c2cd/
    фиатче Браво 2.0

    #2
    Ми ако кажеш кои? :D

    Коментар


      #3
      Ако визираш "ЛОКХИЙД-ДЕЛФИ".. да, и мога да кажа само суперлативи.Е вярно, и цената им е умножена ПОЧТИ по две спрямо другите нам известни.
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        мамка му ,уж бях да точният линк 5 пъти го променям .HGT: KX191326 пише че са ролмакс 103.00 лева с ДДС.
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          Незнам какъв ти е проблема с носачите, но аз кат си взех "Марийка" имах за смяна тампон на единия носач. В един,два сервиза ми казаха че е за смяна носача щото ала-бала не можел да се смени само тампона. Да ама не-намерих едни познати(сервиз) които ми казаха да си купя тампон (15 лв) и ми го смениха (30лв) и така всичко приключи. Та ако и на тебе това ти е проблема това ти е и решението или извинявай за
          Alfa Romeo 166 2,4 JTD
          Lancia Y

          Коментар


            #6
            Аз мисля че за цената си носачите Фиорела които предлагат ТиН са перфектни доста хора карат с тях и нямат ядове включително и аз а цената на моя е 67 лв.
            Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
            Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
            Ventura garage

            Коментар


              #7
              цени на носачи за моя фиат : Локхеийд-Делфи - 196.40 лв. Фрап- 73.00 лв. Фиорела- 73.00 лв. Текно Рот- 64.00 лв. Бирт-отпадна Трябва да си взема 1 брой ,обаче какъв да бъде ? питам препатилите ,след отпадането на Бирд и на Локхеда,кой да си взема ??
              фиатче Браво 2.0

              Коментар


                #8
                Mitko написа:
                Аз в момента карам с FRAP и съм много доволен.
                Колко километра си минал с тях? Защото моите са такива, но вече имам за смяна мисля

                Коментар


                  #9
                  Mitko написа:
                  me_to_u написа:
                  Mitko написа:
                  Аз в момента карам с FRAP и съм много доволен.
                  Колко километра си минал с тях? Защото моите са такива, но вече имам за смяна мисля
                  Около 10000, но преди сменях birth на далеч по-малко. Тези още нямат никакви шумове
                  Митко, тук http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...ighlight=bravo като си писал 70 000 ли си имал в предвид или 7 000км?Иначе и аз от близо седмица съм с нови FRAP.
                  FIAT Bravo 1.6 16V '97

                  Коментар


                    #10
                    ако е здрав шарнира сменяй само тампоните че само боклуци продават те и парите са им толкоз ама...

                    Коментар


                      #11
                      И аз минах вече 12 000км с "Фрап" и се оказа, че още са здрави, ама ме е срам да кажа защо ми се стори, че тропат.

                      Коментар


                        #12
                        Колега ако шарнира се е разтропал можеш да го регенерираш взимат 20лв.ако са тампоните смени само тях.има и вариант да вземеш от ашметал-турска фирма но съм чувал добри отзиви.иначе всичко е на късмет,може да дадеш и 200лв и пак да е менте.скоро се наложи да сменям на моята брава и то небяха цени не бе чудо.успех
                        HONDA I-VTEC

                        Коментар


                          #13
                          me_to_u написа:
                          И аз минах вече 12 000км с "Фрап" и се оказа, че още са здрави, ама ме е срам да кажа защо ми се стори, че тропат.
                          И аз, малко се изненадах, като знам, че скоро ги сменя!При нормални български условия, трябва да издържат 40-50 000!

                          Коментар


                            #14
                            И аз смятам да си сложа Фрап носачи, на доста коли различни марки и различни детаили по окачването от тая марка и проблеми не е имало.

                            Коментар

                            Working...
                            X