Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за покупка на Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз съм си късметлия тогава

    Купих Мареата от Бургас.!,9 ТД комби.Всичко оправено с временен талон гражданска пари на ръка без договор без фактура документите в мен.След това в карлово седмица и половина с транзитни номера без да я крия без каско с аларма само.Договора и фактурата ми ги пратиха по еконт след една седмица след покупката.Какъв е извода кой ти краде Фиат.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      Е пич в Карлово - може би. Но в София е доста стройна мафията - купуваш колата при което ония ти взимат адреса от ЛК, не правиш каско, оставяш колата на улицата и на сутринта - мяу!По отношение на това дали крадат Фиат - преди 4 години, 2002 за една година ми откраднаха и двата които имах тогава - Уно и Пунто. За Пунтото дори искаха откуп, но това е друга тема.По горната схема преди 6 месеца изгоря моя позната - купува Сеат Ибиза от Горубляне, от дупничаните. Оставя си жената колата в Младост пред блока и на сутринта - няма никой. В последствие плаща още 1500 откуп и си получава новия Сеат...
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
      http://forum.fiat-bg.org

      Коментар


        #18
        Re: Аз съм си късметлия тогава

        Tornado написа:
        Купих Мареата от Бургас.!,9 ТД комби.Всичко оправено с временен талон гражданска пари на ръка без договор без фактура документите в мен.След това в карлово седмица и половина с транзитни номера без да я крия без каско с аларма само.Договора и фактурата ми ги пратиха по еконт след една седмица след покупката.Какъв е извода кой ти краде Фиат.
        eeeсупер смела постъпкадобре, че бургазлии не са били някои джамбазиима ги всякаквина познат му я взеха на 5-тата минутакупува я, ама е шматка и я оставил пред блока и се качил до тяхи като слиза - няма яама се отърва само с 500 кинта, че намерихме познати
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          Много благодаря за съветите !!!!Имам копие от митническата декларация и сега ще проверя двигателя. Продавача е от София, регистриран в КАТ и Софийска митница.Преди да взема колата ще я прекарам във Вантотрейд да я погледнат
          Fiat Marea 1.8 16 V

          Коментар


            #20
            Благодаря за сайта !!!Токущо проверих и всичко съвпада, малко се стреснах за6тото излизат само последните7 цифри но иначе годината и месеца на производство съвпадат, както и номера на двигателя. Мисля че всичко е наред :P
            Fiat Marea 1.8 16 V

            Коментар

            Working...
            X