Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

UNO-ПРОБЛЕМ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    UNO-ПРОБЛЕМ

    Колеги помагайте! Аз и преди писах във форума за проблема.Става въпрос за това че колата както си върви нормално и изведнъж нещо става.Започва някак си да върви затормозено като дам пална газ започва да предърпва много гадно.Аз съответно спирам и прилагам онзи метод,който ме посаветваха колеги от форума т.е. махам възд.филтър форсирам колата до около 3000 об. и запушвам мястото от което карборатора смуче въздух,след което нещата се нормализират до следващия път.Забравих да кажа че когато стане такава ситуация преди да й направя тази терапия колата работи на място с адски мъки, чуди се дали да загасне или не, а понякога дори направо си загасва от само себе си Днес ходих малко до морето и два пъти ми направи този номер,като втория път много трудно запали и не искаше да се изфорсира Доста неприятно е да трагнеш на път и по на 100-200км да трябва да слизаш и да вадиш инструментите!Благодаря предварително! Лека и безавариина на всички

    #2
    карб беше на колегата
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      свали карба разглоби го почисти го продухай му жигльорите и ако не си сменял скоро възд филтър го направи аз имах подобен проблем и вчера првих тази процедура на мойто уно което е същото като твоето смених платната и гарнитурките иглата също и резултата е - колата мърка като котенце така че това е моя съвет, комплекта гарнитури струва 23 лв
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Забравих да кажа че е карборатор.И аз си мислех да взема един комплект за карборатора и да сменя всичко.Като се стопли малко времето ще го направя.Аз почти живея в Пловдив и ако ми предложите някой свестен магазин ще съм благодарен.Целия комплект ли стръва 23лв. / жигл.+ гарнитури / ? Благодаря за съвета

        Коментар


          #5
          HAGI написа:
          Забравих да кажа че е карборатор.И аз си мислех да взема един комплект за карборатора и да сменя всичко.Като се стопли малко времето ще го направя.Аз почти живея в Пловдив и ако ми предложите някой свестен магазин ще съм благодарен.Целия комплект ли стръва 23лв. / жигл.+ гарнитури / ? Благодаря за съвета
          Колега, в Хасково при Елена Колева зад Бизнес-центъра има всичко - аз от там си пазарувам. Цените са като в Повдив - повярвай ми, частите - същите.ЕТ Елена КолеваУл.Хр.Ботев 3тел 038/661159
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            OK! И аз от там си пазарувам,но просто ако има магазин в Пловдив с по-добро качесво ...... та за това питах просто Благодаря все пак

            Коментар


              #7
              частите на Елена Колева и ги изпращат от Пловдив!Видях го с очите си как пуснаха 3 кашона с части по автобуса Хасково-Пловдив!
              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

              Коментар


                #8
                Ей, трима Хасковлий се събрахме на едно - мирише ми на регионална среща ако цъфнат още няколко активни.
                Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                Коментар


                  #9
                  Ще стане интересно

                  Коментар

                  Working...
                  X