Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

решил да си купя фиат стило 1.9 jtd помогнете

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    решил да си купя фиат стило 1.9 jtd помогнете

    Добър ден колеги Много ми харесва фиат стило и съм решил да си купя такова 1.9JTD 2004гЕто какво намерих в един сайт за машинката:"Най-често срещани повреди:Мотор: Аварии, недефинируеми шумове (бензин до 2003), течове на масло, дефектно турбо (дизел до 2002)Инжекцион: Смущения в мениджмънта на мотора (особено 2002), потенциометър на дроселната клапа (2003)Дефектни съединители (2002), дефектни скоростни кутии (02-03)Електрика: дефектни свещи, чести съобщения за проблем от контролния уред на еърбега,2003 година обратно повикване в сервизите заради контролния уред на еърбега за главата."Относно тази извадка може ли да ми кажете кои цифри от номера на двигателя и на рамата да гледам за да разбера че 2004гСъщо така много бих ви благодарен ако дадете и някои друг съвет при закупуването на машинката(какво по специално да гледам като я купувам)Много ви благодаря предварително

    #2
    това са глупости колегаедиствения често срещан проблем е с еърбега...по-точно един датчик
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Re: решил да си купя фиат стило 1.9 jtd помогнете

      ivanyotov1 написа:
      Относно тази извадка може ли да ми кажете кои цифри от номера на двигателя и на рамата да гледам за да разбера че 2004г
      Гледай VIN-номера на колата. Комбинация от 17 букви и цифри. Може да е щампована при капачката на десния макферсон,например. Или отпред на металната табелка. Нещо такова: ZFA18200001234567 (Това е примерен номер на Браво/а). Напиши ни този номер тук, и ще ти кажем повече за тази кола.

      Коментар


        #4
        Благодаря ви многоако само това и е проблем е перфектно ))))))))Аз утре ще отида до дупница да погледна за стилото и най вероятно ще си купя ако има по запазеноМоля кажете ми какво друго да гледам (всяка информация ще ми е полезна)Благодаря ви пак много

        Коментар


          #5
          задължително компютърна диагностика...освен това проверяваш дали всичко работиел стъкла, радио, чистачки...всичко каквото се сетишклиматика също...може да ти кажат че не е пълнен, но работи - 99% не е истина и има повреда, чието отстраняване не е много евтино
          2015 Renault Megane Expression GT
          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
          Всичко за FIAT Bravo 2007

          Коментар


            #6
            Такава кола не се купува без компютърна диагностика.Иначе ще е ТОТО-каквото уцелиш.Успех.

            Коментар


              #7
              Благодаря за съветаСлучайно да знаете някои в района на дупница дето да отида при нега за тази диагностика, за6тото според мен ако им кажа на тия от автокъщата да ме закарат в сервиз то гаранция ште е някои техен човек и кел файда от диагностиката

              Коментар


                #8
                най точна и сигурна диагностика на всички системи се постига с ЕКЗАМИНЕР,но това може да стане само в оторизиран сервиз

                Коментар

                Working...
                X