Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво мога да си лепна буквичките отново на колата :?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Преди 3 години и повече си залепих емблемите с двойнозалепваща лента - 5-6 лева беше, все още не са мръднали.
    The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

    Коментар


      #17
      Така.. мерси за мненията в крайна сметка вчера го лепнах със силикон, нямам проблем с него изобщо ... центрирах надписа отвсякъде и т.н.. , но на живо имам чувството , че е кривнало с 1 идея като го загледам ... на снимката изглежда дори повече според мен ..
      Прикачени файлове

      Коментар


        #18
        Хъм... а, защо точно там го лепна? Така те кефи ли?
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Vladim написа:
          Хъм... а, защо точно там го лепна? Така те кефи ли?
          Ами .. стори ми се .. различно, оригинално и ми харесва повече от преди, когато бяха 2те.. фиат отляво и етц. . Кажете си мнението

          Коментар


            #20
            silversony написа:
            Vladim написа:
            Хъм... а, защо точно там го лепна? Така те кефи ли?
            Ами .. стори ми се .. различно, оригинално и ми харесва повече от преди, когато бяха 2те.. фиат отляво и етц. . Кажете си мнението
            Ако трябва да съм честен мен не ме кефи... Но важното е на теб да ти харесва, колата си е твоя!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              Ето пример как поксипол лепи метал към пластмаса, при това в мястото на слепването има напрежение при затваряне на багажника. Вече 6 месеца не е мръднало. Просто поксипол няма добра адхезия към НЯКОИ типове пластмаса и затова не ги лепи добре.
              Прикачени файлове
              Fiat Punto 1.1 '97

              Коментар


                #22
                silversony написа:
                Vladim написа:
                Хъм... а, защо точно там го лепна? Така те кефи ли?
                Ами .. стори ми се .. различно, оригинално и ми харесва повече от преди, когато бяха 2те.. фиат отляво и етц. . Кажете си мнението
                Не е важно дали на Нас Ни харесва важното е Ти да Го харесваш.Станало е по-различно и това е нещо .
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #23
                  Колега, аз се опитвах да си лепна надписа Пунто с двойнозалепваща лента, която купих от магазин за автоаксесоари, но надписчето падна, след това от една морга ми свалиха друго надписче, чиито двонозалепващ слой липсваше, но щипките си бяха на място и заспа .... така де до момента не е паднало. Съветвам те да не се доверяваш на двойнозалепващата лента (мисля, че марката на тази, която аз купих беше Янев), че след това търсенето на оригинална табелка е много сложно, поне аз в Пловдив не намерих в нито един магазин...
                  Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

                  Коментар

                  Working...
                  X