Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво мога да си лепна буквичките отново на колата :?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С какво мога да си лепна буквичките отново на колата :?

    Здравейте .. с какво мога да си лепна отново на колата оригиналните буквички.. говоря за надписите браво, браво_сх, Браво_хтг и т.н.. Поксипол някое друго лепило или направо със силикон да действам мисля , че го казах ясно ..мерси :P :PИдеята е да стане ето така :Тук е подходящото място за тази тема.Модераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    Със силокон, или по-добре със строително лепило от това, което е във флакони, като силикон. Стана малко завъртяно, дано си ме разбрал! :D За Поксипол имам предубеждения, че ще ти свърши работа, защото той изисква грапава повърхност. Едва ли ще искаш да си надереш боята под буквичките!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Vladim написа:
      Със силокон, или по-добре със строително лепило от това, което е във флакони, като силикон. Стана малко завъртяно, дано си ме разбрал! :D За Поксипол имам предубеждения, че ще ти свърши работа, защото той изисква грапава повърхност. Едва ли ще искаш да си надереш боята под буквичките!
      Абсурд! С това с което е било залепено преди а именно двойно залепваща лента. Има ги в магазините за авто-аксесоари
      Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


      Когато целта е всичко и пътят е без значение!

      Коментар


        #4
        Interceptor написа:
        Абсурд! С това с което е било залепено преди а именно двойно залепваща лента. Има ги в магазините за авто-аксесоари
        И, защо абсурд? Иначе двойнозалепящото не е лоша идея, стига да е качествено.
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Тея силикони няма ли да бъдат прекалено агресивни към боята!? Interceptor-ът е прав не се заигравай с друго, а и според мен по-после ще ти дойде друг акъл...!
          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
          http://www.keepfighting.ms

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Interceptor написа:
            Абсурд! С това с което е било залепено преди а именно двойно залепваща лента. Има ги в магазините за авто-аксесоари
            И, защо абсурд? Иначе двойнозалепящото не е лоша идея, стига да е качествено.
            Силикона или няма да хване или ако реши да го махне ще остане петно, не са мн добри лепила за такива работи; а Поксипол е пластична заварка - лепи само и единствено метал ..
            Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


            Когато целта е всичко и пътят е без значение!

            Коментар


              #7
              Interceptor написа:
              Силикона или няма да хване или ако реши да го махне ще остане петно, не са мн добри лепила за такива работи; а Поксипол е пластична заварка - лепи само и единствено метал ..
              Силиконът ще му свърши чудесна работа стига да знае, какъв да купи! Акрилният силикон или акрилно-алкидния как може да остави следи по лака (над боята все пак има лак) след, като преди да засъхне се измива с вода? :D Поксипол лепи чудесно и пластмаси, керамика, порцелан и, какво ли още не... Но двойнозалепящото тиксо е по-подходящо за емблемките, не се бях сетил.
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Кажи ми че с поксипол си лепил нещо от това което си и изброил и си доволен доста съм го ползвал и далеч не е толкова добро колкото рекламата го прави...
                Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                Коментар


                  #9
                  Loctite power gel ! Лепи добре
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #10
                    Двойнозалепващо, марката беше нещо започващо с W. Като ми боядисваха колата ги залепиха с такова, е 3 години не са мръднали.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      Абе хора не се излагайте силикони работи найстина си е абсурд. Те заводско ги лепат с двойно залепваща лента. недейте така с тия силикони после ще има си блуска главата ако реши да го махне. Лентата е чиста работа водо устойчива слунце защитна е има една малко е скъпичка 12 лв и е няма и 1 м дулга ама като залепи няма падане.
                      www.puntopower.com
                      FIAT Punto 1.2 16V Sporting

                      Коментар


                        #12
                        Двойно залепяща лента и да Ти е мирна главата .
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          fanatiliano написа:
                          Абе хора не се излагайте силикони работи найстина си е абсурд. Те заводско ги лепат с двойно залепваща лента. недейте така с тия силикони после ще има си блуска главата ако реши да го махне...
                          Хайде без такива изказвания, защото и аз мога да ти кажа, че се излагаш, защото акрилният силикон не е активен към основата. Но, както се поправих двойнозалепящото е най-добрият варниант, просто в началото не ми светна...
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Interceptor написа:
                            Vladim написа:
                            Interceptor написа:
                            Абсурд! С това с което е било залепено преди а именно двойно залепваща лента. Има ги в магазините за авто-аксесоари
                            И, защо абсурд? Иначе двойнозалепящото не е лоша идея, стига да е качествено.
                            Силикона или няма да хване или ако реши да го махне ще остане петно, не са мн добри лепила за такива работи; а Поксипол е пластична заварка - лепи само и единствено метал ..
                            колега със поксипол съм си лепнал крилото на багажника кви са тея глупости че лепи само метал?ако лепне буквите с безцветен поксипол например после и да иска неможе да ги махне,ще падне и боята..лепи доста неща за сега само пластмасата му се опира,ползвам го постоянно
                            1.6 16v Abarth

                            Коментар


                              #15
                              колега пусни една снимка ако си го направил
                              Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                              Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                              Коментар

                              Working...
                              X