Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Добавка за маслото на бензинов двигател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Проблема е,че венднаж е прегрят двигателя, и е спукал ганитурата изкара вода през въздушния филтър , и се напълниха и цилиндрите също...и баш маисторите я оправяха сваляха главата старгаха я да можела да пасне пак на блока ... и сичко уж е сменяно но като я зглобиха се чува как един клапан цъка ... и така си остана иначе тяга си има уж и замерваха в друг сервиз и компресията и била еднаква на секи цилиндар... и незнам дали да си търся нова глава с клапани или цял двигател ... за сега върви... незнам ако сменя главата дали сичко ще си доиде на мястото...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #17
      Ами да споделя , че мошност предоби колата.Предоби, но разхода на масло си продължава явно го хвърля от някъде мисля ,че е от гарнитурата на водната помпа ама и от на главата гарнитурата ... Поразпитах по моргите за 150 лвва ще ми намерят непрегрята глава и ще я стягам с нови гарнитури.Иначе мноо ми харесва както е в мометна направо е самолет незнам дали се дължи на добавката.Но ускорява страшно на 3та даржи чак до 110 и изпъва доста. Макс спееда ми е 150 със 3ма солидни човека по 100 кг. Да поясня ламда сондата ми е ударена и не работи!!! А двигатела има доста тяга ... ама мисля да оправя лека по лека.
      >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

      Коментар


        #18
        Колега в кой сервиз ти осраха колата ако не е тайна?
        Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

        Коментар


          #19
          maskarata написа:
          Колега в кой сервиз ти осраха колата ако не е тайна?
          в димитровград то как да кажа не е точно сервиз ама се слагат маистори "Дуран" има магазин за авточасти .... и гараж за ремонт ама колко е гараж ... искам да Благодаря НА ВСИЧКИ ОТ ФОРУМА научих много тук и добавих още към знанията си не мисля да ходя при никакви маистори повече.Мисля да си построя гараж (щото нямам) и да си я ремонтирам сам и разбирасе с помоща на форума иначе фиатите са едни препкрасни автмобили може да съм минал през хиляди глусти с тая кола но нямам мерак за друга просто Пунто Мк1 си е Пунто.
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар

          Working...
          X