Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кабели - разновидности?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кабели - разновидности?

    Колеги, някой запознат ли е с кабелите за свещи и тяхните разновидности. Трябва ми да ги сменя мойте само за проба, а не ми се купуват заради пробата. Няма от кое типо да взема, та се интересувам дали са заменими с тези от други коли и ако имате информация от какви?Нямам под ръка и ланчи, алфи и т.н...П.С. Крайно време е да си оправя подписа: Типо 1.4 ие, 836А4000 бош моно мотроник.
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    #2
    сменяй няма страшно стига да стават като дължина и внимавай да не ги объркаш че после лошо ПС за по сигурно сваляш един от твойта след това от другата кола разменяте ги и така един по един хем ще видиш дали на твойта проблемите ще изчезнат хем дали другата кола ще има проблеми с твойте кабели
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      stef написа:
      ...сваляш един от твойта след това от другата кола разменяте ги и така един по един...
      Освен това по описания начин може да се разбере кой точно кабел (може и да са повече от един) създава ядовете.
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        stef написа:
        сменяй няма страшно стига да стават като дължина и внимавай да не ги объркаш че после лошо ПС за по сигурно сваляш един от твойта след това от другата кола разменяте ги и така един по един хем ще видиш дали на твойта проблемите ще изчезнат хем дали другата кола ще има проблеми с твойте кабели
        Дам, и аз си мислех за един по един. А колко "няма страшно"? От джугана на бащата ще станат ли?
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          Ще станат къде ще идат че няма да станат. Друг е въпроса колко са перфектни на Джогана :D
          VW Bora Variant 1.6 16V '01

          Коментар


            #6
            vesko написа:
            stef написа:
            сменяй няма страшно стига да стават като дължина и внимавай да не ги объркаш че после лошо ПС за по сигурно сваляш един от твойта след това от другата кола разменяте ги и така един по един хем ще видиш дали на твойта проблемите ще изчезнат хем дали другата кола ще има проблеми с твойте кабели
            Дам, и аз си мислех за един по един. А колко "няма страшно"? От джугана на бащата ще станат ли?
            ако мислиш че на джугана са читави да ще станат стига по дължини да станат както казахопс изпревариха ме :D
            TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
            UNO 1.0 FIRE

            Коментар


              #7
              Да това за читави ли са москвичовите е много на място. Ама като помисля логически (така де, опитвам се ) ако не са читави просто нищо няма да излезе от експеримента, ама ако са читави и ако мойте не са (аз се съмнявам конкретно във втори и трети) би трябвало да открия разликата, райт? За дължината - дано най-дългия стигне до втори цилиндър при мен. Дум спиро сперо...EDIT: Забра’их да кажа: Благодаря!
              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

              Коментар


                #8
                Джуганските/москвичови /кабели имат в лулите допълнително съпротивление срещу радиосмущения,затова трябва да свалиш лулите и да сложиш твоите.Успех
                Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                Коментар


                  #9
                  Късметлии, за мойта Алфа са към 200 на бат Ви БОШ!
                  Lancia Kappa 2.4 JTD 99`
                  Uno 75 1.5i.e.8V 88`

                  Коментар


                    #10
                    Опа, тука нещо не разбрах. Уж стават сек’ви пък
                    за мойта Алфа са към 200 на бат Ви БОШ
                    Иначе за силиконови Шампион ми искат 32 лв в магазинчето в дружба 2.
                    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                    Коментар

                    Working...
                    X