Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за Punto HGT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Мойто пак на 6-та извън градско ми е падала на 4 Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
    www.puntopower.com
    FIAT Punto 1.2 16V Sporting

    Коментар


      #17
      SokOtPraskova написа:
      Зависи как и къде караш. (естествено) На мен ми дава градско към 8. (то е нещо като смесено) Извънградско със скорост 120-30 ми даде 5л. Извънградско 170-80 -към 8. Тая седмица обаче яко задръствания карах много по центъра и т.н. - разхода ми ще дойде някъде към 10
      хаха сок от праскова ти май си няква луда глава. повечето момичета биха си купили 1.2 60кс златисто вместо ХГТ и не карат с 170-80 км/ч :D

      Коментар


        #18
        Еми 170-80 защото бях на магистралата и нямаше никого другито освен мен и брат ми, зад който се опитвах да не изоставам..
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          #19
          Докато се мотая пак вдигнаха цената на 4500

          Коментар


            #20
            Е да бе, ще ти направят отстъпка, споко..
            Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

            Коментар


              #21
              Сега е твой ред да им излезеш с контра предложение за 3500 - пазарлъците вече не са каквито бяха
              Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

              Коментар


                #22
                Що плашите човека, нормална си е цената, това е градска кола на 9 години! Не съм запознат с особеностите на Пунто МК2, но определено количката изглежда много добре. Колегата да викне някой приятел, който разбира от двигатели и да купува! Аз над мойто тигърче мислих всички на всичко 5 минути. Та ако двигателчето е читаво, седни на шофьорска седалка и ще разбереш дали това е твоята кола...И да ти се счупи нещо, нема да хвърлиш пунтовеца в моргата, ще си го ремонтираш и така.Дано имаш късмет и определено ше се влюбиш в малкото италианче!
                Стояха зверчета
                Около плета
                В тях стреляха
                И те умираха

                Коментар


                  #23
                  Колега виж , най-вече електроусилвателя как е.При завъртане на крайно ляво или дясно дали изключва , или при по рязко навиване.

                  Коментар

                  Working...
                  X