Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помощ-обороти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помощ-обороти

    в големите студове бях налял някакъв антифриз които според мен беше просто оцветена вода.В последствие колата замразна(двиг) но това го разбрах 4ак след 5-8 км.по едно време колата взе да вдига ненормални високи обороти 3000-3500 при загрял двиг.от какво може да е може би някои филтър запушен ? или нещо от бензина ли да е ??? може да е и от някои дат4ик.аиде ако някои знае нещо да каже

    #2
    Re: помощ-обороти

    mirkooo написа:
    в големите студове бях налял някакъв антифриз които според мен беше просто оцветена вода.В последствие колата замразна(двиг) но това го разбрах 4ак след 5-8 км.по едно време колата взе да вдига ненормални високи обороти 3000-3500 при загрял двиг.от какво може да е може би някои филтър запушен ? или нещо от бензина ли да е ??? може да е и от някои дат4ик.аиде ако някои знае нещо да каже
    Ако сега е нормално,не пипай нищо...Ако го прави пак,провери датчика за темп.на охл.течност-този,който е до термостата-той дава сигнал на ЕКУ-на студено съпротивлението му е 4 -6 КОм,на горещ двигател 100-300 Ом.
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      ами да сега ги прави тия работи ! ама аз не виждам нищо нормално в това да работи на загрял двиг с 3500 оборота.мисля,а и не само мисля ами то си е така 4е 3000-3500 оборота са много то направо неможе да се седи в колата.

      Коментар

      Working...
      X