Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за надпис върху двигателя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за надпис върху двигателя

    При поредното оглеждане на колицата ми от приятел "експерт", на фона на стандартните "много се чупят", "там където правят спагети" и тн видях нещо което ме учуди на двигателя. Под черния капак, на който пише "Fiat Fuel Injection" на металната част пишеше и то си беше така отлято - LanciaЗная, че под шапката на Фиат се произвеждат голяма част от италианските марки, та чак и някои бутикови такива, но все пак искам да потвърдя дали това е нормално, дали и на вашите Пунто, също има подобен надпис, или просто са подменили нещо ....Благодаря и се извинявам за малоумния въпрос.
    Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

    #2
    Re: Въпрос за надпис върху двигателя

    scrolllock написа:
    При поредното оглеждане на колицата ми от приятел "експерт", на фона на стандартните "много се чупят", "там където правят спагети" и тн видях нещо което ме учуди на двигателя. Под черния капак, на който пише "Fiat Fuel Injection" на металната част пишеше и то си беше така отлято - LanciaЗная, че под шапката на Фиат се произвеждат голяма част от италианските марки, та чак и някои бутикови такива, но все пак искам да потвърдя дали това е нормално, дали и на вашите Пунто, също има подобен надпис, или просто са подменили нещо ....Благодаря и се извинявам за малоумния въпрос.
    Да защо се учудваш и на моя пише на блока Фиат-Ланца!
    Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

    Коментар


      #3
      Дам.. Lacnia доста често се среша в компания с Fiat пред него!! Много части са взаймно заменяеми между 3те марки!
      ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
      // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

      Коментар


        #4
        Executer написа:
        Дам.. Lacnia доста често се среша в компания с Fiat пред него!! Много части са взаймно заменяеми между 3те марки!
        Да, дори и в еПЕР-а като чукнеш някой номер, излиза че дадена част се ползва в ФИАТ , Алфа, Ланчия, във всевъзможни модели. Ако не се лъжа радиаторче за парното се ползва едно и също в Браво/Купе/Делта 2/Баркета.

        Коментар


          #5
          Абсолютно е възможно, дори 90% от частите и пластмасите в купето на Фиат са с обща щампа фиат-ланча, вплетени една в друга емблемите.
          --Старата ръжда любов не хваща!--
          156 sportwagon 1,9 jtd 115
          ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

          Коментар


            #6
            Благодаря ви колеги!
            Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

            Коментар


              #7
              Двигателя на моето Пунто се оказа че се слага и на Ланчия, но незнам точно на кой модел.
              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

              Коментар


                #8
                И аз съм виждал на блока на Фиат да пише Ланчия , ама то си е нормално явно.
                Chrysler Voyager 2.5TD/ 2000г.
                ex. Fiat Tempra /`91 / 1.9TDS

                Коментар


                  #9
                  van_dal написа:
                  Абсолютно е възможно, дори 90% от частите и пластмасите в купето на Фиат са с обща щампа фиат-ланча, вплетени една в друга емблемите.
                  Нормално те са в един концерн ... които в последно време се разширява

                  Коментар

                  Working...
                  X