Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

гасне в движение и свети най в дясно лампата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Re: хидравлично помпа

    lochesco написа:
    колеги оказа се хидравличната помпа моляви помагайте!!!!!!!
    Повредена ли е?Акое е така вземай направо една втора употреба и не се занимавай с ремонти.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #17
      хидравлична помпа

      колеги днес колата беше на ремонт оправиха хидравличната помпа смениха семеринг и гумени пръстени няляха хидравлично масло няма течове да чукам на дърво дават ми гаранция 10000км.цялото удоволствие ми излезна 140лв ако има нещо ще ви питам!!!!!!!

      Коментар


        #18
        Re: хидравлична помпа

        lochesco написа:
        колеги днес колата беше на ремонт оправиха хидравличната помпа смениха семеринг и гумени пръстени няляха хидравлично масло няма течове да чукам на дърво дават ми гаранция 10000км.цялото удоволствие ми излезна 140лв ако има нещо ще ви питам!!!!!!!
        И шум няма нали.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #19
          хидравлична помпа

          няма шум но ми излезна друг проблем колата ми угасна в движение и след това взеха да ми светат най в ляво лампата незнам за какво е за дюза ли за какво е незнам казаха ми че може да е горивен филтър ако знаеш нещо помагай!!!!!!!

          Коментар


            #20

            Коментар


              #21

              Коментар


                #22
                Вместо да ъпваш темата, отиди на диагностика, най-малко за да ти прочетат грешките.

                Коментар

                Working...
                X