Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ште кажете за ФИАТ БРАВА

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ште кажете за ФИАТ БРАВА

    здравеит вси4ки.Аз жсе оште нямам ФИАТ, но много харесвам БРАВАТА.Някои мои познати ми казват че не си струвала парите и че давала много дефекти особенно в електрониката.Много бих искал да чуя вашето компетентно мнение за ФИАТ БРАВА.Благодарч на всички предварително

    #2
    Re: Какво ште кажете за ФИАТ БРАВА

    nika написа:
    здравеит вси4ки.Аз жсе оште нямам ФИАТ, но много харесвам БРАВАТА.Някои мои познати ми казват че не си струвала парите и че давала много дефекти особенно в електрониката.Много бих искал да чуя вашето компетентно мнение за ФИАТ БРАВА.Благодарч на всички предварително
    За ФИАТ или само хубаво или нищо!А, ако трябва да говорим сериозно, то смятам, че най- компетентно и обективно мнение можеш да получиш, точно тук, вьв форума , а не на улицата!А, едва ли има по-добьр вариант между цена и качество от Брава, още повече, че става вьпрос за КОЛА НА ГОДИНАТА!

    Коментар


      #3
      Още един жител на най-Фиатския град в България - Аврен! :D VIVA AVREN! Не слушай кой-какво говори на улицата, както казва колегата hit-ko. Брава-та е супер кола, няма да сгрешиш!
      1997 Brava 1.6, 16V

      Коментар


        #4
        Това са приказки на хора,които не разбират от коли и не четат статистики.
        BRAVA 1,4 12V
        Nissan Navara

        Коментар


          #5
          hit-ko написа:
          За ФИАТ или само хубаво или нищо!
          Лека му пръст, кога е умрЕл?
          Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

          Коментар


            #6
            Колега тука във форума е истината - разрови внимателно, ще намериш доста за Брава. Иначе моето мнение е че колата е неповторима като дизайн, комфорт и усещане при каране. Еднакво е добра и в града, и на дълъг път. Сравнително евтина е за поддръжка и не се чупи много. Абе с две думи - много добър избор!
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Re: Какво ште кажете за ФИАТ БРАВА

              и аз от един приятел чух, че не си струвала парите. а от друг пък приятел чух, че гадовете от фиат, благодарение на някакъв подъл маркетингов трик принуждавали хора да дават за бравите мнооого повече пари, отколкото им е реалната цена и се получило така, че бравите не си струва парите. и моля да ме извините за оффтопика, ама приятеля, ако ти каже коя кола си струва парите, или дори струва повече от парите си, ще сме ти безкрайно благодарни ако ни кажеш.
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #8
                А моя съвет е да не си копуваш БРАВА защото щете разори аз преди около година си купих и сега може би само до тоалетната не ходя с нея. :D

                Коментар


                  #9
                  Ааа защо така ? Бравата е толкова секси
                  FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                  Коментар


                    #10
                    не се чуди а на пазара иди и си купи Брава преди крах Ауди сега карам Брава без забележки само караш и това е

                    Коментар


                      #11
                      Брава 1.6

                      Ще ти извадя цитати от статия публикувана във брой 33/(314) на вестник АВто Пазар и сайта МОБИЛЕ.БГ:"Ако титлата
                      Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                      Коментар

                      Working...
                      X