Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Питане относно евентуална продажна цена на "Типо"-

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Питане относно евентуална продажна цена на "Типо"-

    Здравейте,пиша в "Консултации" понеже наистина искам да се консултирам преди да пусна тема в "Продавам". Ето за какво става дума. Нали знаете, че понякога просто виждаш някоя кола и се влюбваш в нея. Е, такъв е моят случай. Набелязаната цел - Рено "Туинго". Надявам се да не предизвикам дебати за това. Просто съм си казал - това ще е! Емоциите които предизвиква нещо, като всяка друга емоция не подлежи на обяснение и аргументиране. Сега по-делово. Собственик съм на Фиат "Типо" - 89 година, 1.4, карбуратор. Колата няма екстри - т.е. ел. стъкла, централно и подобни. Купих я 2005 ноември за 2000 лв. След закупуването и инвестирах още около 1500 лв. за подмяна на цялата предна ходова част (беше започнала да се разбива а единия амортисьор изпуснал - вече е с нови Монро) + консумативите които винаги се сменят - ангренажeн ремък, ремък динамо, ролки, свещи, филтри, уплътнения разни и т.н. Колата е и с mp3 cd player. Последната покупка - онзи ден - нов акумулатор. Големият ми въпрос е преди да тръгна да пускам обяви, дали както аз си мисля да поставя продажна цена от 2000 лв. е разумна и колата може да се продаде на нея. Идеята е там, че харесаното от мен Туинго е грубо казано в диапазона около 4000 лв. Двете хиляди лева не са проблем и си правя сметка още 2000 лв от "Типо"-то. Идеята ми е, че когато харесам много нещо дето се вика сън не ме хваща докато не го получа. И никак не обичам да чакам. Много бих оценил компетентни мнения на хора имали вземане-даване с продажбата на подобна кола дали тези 2000 лв. които мисля да и искам са реални. Т.е. ако не са да не си губя времето в чакане някой да се обади а да си търся алтернативен начин и две колици да си дондуркам, понеже май съм си решил, че ще е грехота да дам колицaта за по-малко.Та това ми е голямото питане - 2000 лв. реална продажна цена ли са според вас? Наистина бих бил адски благодарен на креативни коментари по дилемата ми.П.С. Не ме съдете много че "предавам" фирмата. Нали знаете как е човек като се влюби ....

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      според мен цената е що-годе реална. но не съм съгласен, че типото е лесно за продаване, всяко нещо се купува лесно, но трудно се продава-опит. е все пак зависи от късмета де
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Здравей !Не мисля да навлизам в идеологически спорове на тема марки и модели, но най-меко казано звучи несериозно да замениш Типо с доплащане за Гнида като туинго-то (малките букви не са граматична грешка :РРР). Ако това е окончателната цена - обади ми се - ще ти броя парите да те "отърва" от Фиат-ката. И последно - ако размислиш след месец или два (след като покараш туингото) нема да ти продам Типо-то на същата цена :РРПоздрави, Б. БорисовП.С. както казва моя автомонтьор - Мерак с пари се гаси Хайде със здраве
        Fiat Tipo 1.6 AGT

        Коментар

        Working...
        X