Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся предна лява врата за Темпра комби

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся предна лява врата за Темпра комби

    Колеги, дайте информация за цена. Тук в Бургас са нещо кът. Към Варна може ли да се намери на добра цена? Или някакви други съвети?

    #2
    оборудвана врата с централно и ел.джам е около 60лв

    Коментар


      #3
      Тук в Бургас ми искат 100 лв за необорудвана. Къде е това 60 лв?

      Коментар


        #4
        В Софиямойта предна лява оборудвана я взех преди 1 година за 40лв,от време на време има и такива цени

        Коментар


          #5
          Понеже пита за Варна днес минах прокраи моргата от която аз пазаря... 60 лв., обаче необорудвана. Имаха 3-4 врати в наличност мисля че синя, т. зелен металик и др. не ги разглеждах, едната беше чукната до дупката за огледалото и може да я дадат по-евтино, но според мен си е най-добре да си я вземеш без проблеми по нея. А иначе за врата от Типо, имат разлики особенно вътре.

          Коментар


            #6
            Petrov написа:
            Понеже пита за Варна днес минах прокраи моргата от която аз пазаря... 60 лв., обаче необорудвана. Имаха 3-4 врати в наличност мисля че синя, т. зелен металик и др. не ги разглеждах, едната беше чукната до дупката за огледалото и може да я дадат по-евтино, но според мен си е най-добре да си я вземеш без проблеми по нея. А иначе за врата от Типо, имат разлики особенно вътре.
            Колега, благодаря за информацията. :D Къде точно във Варна се намира тази автоморга?

            Коментар


              #7
              Ето
              Прикачени файлове

              Коментар

              Working...
              X