Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто проблем с ходова част?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто проблем с ходова част?

    Имам Пунто 75 SX 1996 г. Проблема е следният: При студено време ,при най-малка неравностотпред се чува много силен удар като на желязо,все едно че амортесьорите стгат до края и удрят в нещо.Казаха ми че може да са изпуснали.Смених ги с нови,комплект с тампони,фтулки и т.н. Ситуацията не се промени с нищо.Някой да знае нещо по въпроса??????????Колега, Добре дошъл във форума ни! Преместих темата ти в Консултации, защото мястото й е тук. blondy_driver

    #2
    Ако ти го прави това само при студено време не се сещам от какво друго може да е освен то амортисьор.Какви амортисьори си сложил?
    PUNTO 1.1 94г.

    Коментар


      #3
      Re: Пунто проблем с ходова част?

      alexix1964 написа:
      Имам Пунто 75 SX 1996 г. Проблема е следният: При студено време ,при най-малка неравностотпред се чува много силен удар като на желязо,все едно че амортесьорите стгат до края и удрят в нещо.Казаха ми че може да са изпуснали.Смених ги с нови,комплект с тампони,фтулки и т.н. Ситуацията не се промени с нищо.Някой да знае нещо по въпроса??????????Колега, Добре дошъл във форума ни! Преместих темата ти в Консултации, защото мястото й е тук. blondy_driver
      колега не подменяй така части/и то скъпи/ само по това че някой ти е казал че може да е от еди кво си иди в който и да е сервиз да и погледнат ходовата част даже и няма да ти вземат пари но пък ще ти кажат със сигурност/е не 100%/ какъв е проблема
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар

      Working...
      X