Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни фарове (Brava)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    при мен пък такова няма
    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

    Коментар


      #32
      Rokambol написа:
      Някой може ли да ми разясни какво представлява тази екстра - "електронно ограничение на вратите"???
      При мен до бутоните за стъклата има копче "LOCK" когато е включено освен че неможе да се свалят задните стъкла и вратите неможе да се отварят (задните). Може и да е това.
      brava 1.6_v16 elx

      Коментар


        #33
        Това с версиите наистина явно не може да се каже еднозначно в зависимост от буквите какво е стандартното оборудване. Аз например нямам нито един еърбек. Колата е тази от подписа произведена 07.1997. Също като spark нямам и регулиране на фаровете, климатик също.
        Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
        Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

        Коментар


          #34
          Аз незнам кой какво има и каква модификация е, но на 105 JTD, врътка за регулиране на фаровете е отляво, тази за регулиране осветеността на таблото е отдясно.На мойто нищо не пише?Каква модификация е ? Имам тези 2 врътки аирбези, ел.стъкла, ел.огледала, климатроник, абс и джанта.
          "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

          ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
          Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

          Коментар


            #35
            фарове и предна броня за Фиат Брава

            Здравейтетърся предни фарове и предна броня за Фиат БраваАко знаете и свестен тенекеджия ще съм ви благодаренпоздрави Стефан.

            Коментар


              #36
              Re: сЕКСтри

              niko_ymn написа:
              Само версиите ЕЛ и ЕЛХ имат такива електрификации. Разликата е че Х имат и климатик. Ес Хикс също имат.Но при положение, че нямаме ел. настроики на фаровете - има ли някакви механични такива - като например винтове за регулиране с отверка и ключ?ЕърБег на шофьора го имам като надпис - а в една статия прочетох, че от януари 1996 серийно се слагал и на пасажера до водача - обаче аз там над жапката нямам нито надпис АирБаг нито панел, под който да изкочи възглавницата. Колата е Юни 1996 произведена в Италия.Някой от вас има ли надпис пред пътника отпред в дясно?
              Ами да аз имам еърбег за пасажера.Мойта е Март 96г.
              Фиат Брава 1.6 16v 103к.с.

              Коментар


                #37
                моита па си има всичко ELX e моита де
                Mercedes E200 coupe

                Коментар

                Working...
                X