Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни фарове (Brava)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Моята е ELX и нма почти всичко за което пише с изключение на лятите джанти и чекмеджето под седалката на водача а от опциите има ABS.Копчето за регулиране на фаровете се намира пред таблото с оборотомера и скоростомера от ляво на волана а от дясно се намира копчето за регулиране на интензитета на светлината на арматурното табло.

    Коментар


      #17
      какво е тва копче за таблото ?? аз май немам такова
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #18
        Ами като го въртиш и променя осветеността на арматурното табло

        Коментар


          #19
          сЕКСтри

          Само версиите ЕЛ и ЕЛХ имат такива електрификации. Разликата е че Х имат и климатик. Ес Хикс също имат.Но при положение, че нямаме ел. настроики на фаровете - има ли някакви механични такива - като например винтове за регулиране с отверка и ключ?ЕърБег на шофьора го имам като надпис - а в една статия прочетох, че от януари 1996 серийно се слагал и на пасажера до водача - обаче аз там над жапката нямам нито надпис АирБаг нито панел, под който да изкочи възглавницата. Колата е Юни 1996 произведена в Италия.Някой от вас има ли надпис пред пътника отпред в дясно?
          Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
          http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

          Коментар


            #20
            Re: сЕКСтри

            niko_ymn написа:
            Само версиите ЕЛ и ЕЛХ имат такива електрификации. Разликата е че Х имат и климатик. Ес Хикс също имат.Но при положение, че нямаме ел. настроики на фаровете - има ли някакви механични такива - като например винтове за регулиране с отверка и ключ?ЕърБег на шофьора го имам като надпис - а в една статия прочетох, че от януари 1996 серийно се слагал и на пасажера до водача - обаче аз там над жапката нямам нито надпис АирБаг нито панел, под който да изкочи възглавницата. Колата е Юни 1996 произведена в Италия.Някой от вас има ли надпис пред пътника отпред в дясно?
            аз имам втори Airbagно и за ELX това е екстра и е поръчана допълнителноклиматика за SX не е серийно оборудванена фаровете има два винта - за горе/долу и ляво/дясно
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #21
              Moje i da e taka - az ne znam kak se e sdobila s klimatik moita karu4ka ama - to i tabloto e s razlichni butoni ako e s klima.Може и да е така - аз не знам как се е сдобила с климатик моита каручка ама - то и таблото е с различни бутони ако е с клима.КИРИЛИЦАМодерирано от Митко
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #22
                нд яшьхь кирилицата нали беше препоръчителна - тя се оказа задължителна
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  #23
                  Колега извинявай но освен теб тука друг на латиница не се подвизава. Моля те спазвай правилата на форума - писането на кирилица е задължително!А сега за еърбега на пътника - моята Брава го има и се намира точно над жабката, като за целта лисва тая поставка над жабката . Има си и надписа - AirBag.[/b]
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                  Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                  Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                  http://forum.fiat-bg.org

                  Коментар


                    #24
                    модифиакции на брава

                    Привет колеги, най накрая и аз се сдобих с италианкса красавица - брава 1,6 16V 103 кон4ета. Искам оба4е да ви попитам , нещо мн ме притеснява моята е е EL модификация, бихте ли ми казали пове4е що за птица е. Имам 4увстов 4е малко събери 4арк от вси4ко из4етено от мен по мрежата с такова убеждение остнах. Моля ви споделете за екстри и каквото трябва. Стандартно ина4е е с климатик , ел стъкгла и огледала само това има, няма дори и подгалвници на задната седалка...МОДЕРИРАНООправи си 4-ките и ги замени с нормално българско "ч", защото ще се наложи да ти изтрия мнението и да ти наложим предупреждение!wwweb
                    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
                    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

                    Коментар


                      #25
                      Re: модифиакции на брава

                      koleff написа:
                      Привет колеги, най накрая и аз се сдобих с италианкса красавица - брава 1,6 16V 103 кон4ета. Искам оба4е да ви попитам , нещо мн ме притеснява моята е е EL модификация, бихте ли ми казали пове4е що за птица е. Имам 4увстов 4е малко събери 4арк от вси4ко из4етено от мен по мрежата с такова убеждение остнах. Моля ви споделете за екстри и каквото трябва. Стандартно ина4е е с климатик , ел стъкгла и огледала само това има, няма дори и подгалвници на задната седалка...МОДЕРИРАНООправи си 4-ките и ги замени с нормално българско "ч", защото ще се наложи да ти изтрия мнението и да ти наложим предупреждение!wwweb
                      Какво общо имат фаровете с модификацията EL???????

                      Коментар


                        #26
                        Някой може ли да ми разясни какво представлява тази екстра - "електронно ограничение на вратите"???
                        Fiat Marea 1.8i 16V
                        Fiat Tipo 1.4i 8V
                        Fiat Punto 1.6i 8V
                        www.italauto-bg.net/forum/

                        Коментар


                          #27
                          Re: модифиакции на брава

                          doofiat написа:
                          Какво общо имат фаровете с модификацията EL???????
                          Това, че стандартно EL няма регулиране на нивото на фаровете, а ELX има! При мен има само врътка за регулиране осветеността на таблото.Иначе и моята е с климатик и без втори airbag - произведена 07. 1996г. Това със стандартното оборудване и екстрите май е доста различно взависимост от година на производство и за чии пазар е колата - Италия, Германия, Швейцария ... и т.н.
                          Rokambol написа:
                          Някой може ли да ми разясни какво представлява тази екстра - "електронно ограничение на вратите"???
                          Най-вероятно да ти светва една лампичка на таблото когато имаш отворена врата ? Това е само предположение!
                          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                          Среден разход на газ

                          Коментар


                            #28
                            Ами погледни си фаровете и виж дали имаш такива с лупи, те са от модела за който питаш. А колкото до екстрите, има едни букви след модела - HLX , ELX ,SX ... , прочетете за тях какво означават.
                            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                            Коментар


                              #29
                              ей го бутончето. карайте че волана е отдясно
                              Прикачени файлове
                              Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                              Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                              Коментар


                                #30
                                Interceptor написа:
                                ей го бутончето. карайте че волана е отдясно
                                Е да, но при EL /поне при мен/ такова бутонче няма, има го само другото вдясно за регулиране осветеността на таблото!
                                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                                Среден разход на газ

                                Коментар

                                Working...
                                X