Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни фарове (Brava)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предни фарове (Brava)

    Докато разглеждах тази страница:http://www.brava.hit.bg/obr.htmlпопаднах на това - Предни фарове с полиелептичен рефлектор, с ел. регулиране по височина от мястото на водачаКакво означава това? Пише, че всички модификации на Brava го имат ...

    #2
    При мен няма такава "екстра". Или поне не я знам къде се намира Иначе и за всички Брави пишат че са с ел.огледала, ама си връткаш ръчно като на московец...
    1997 Brava 1.6, 16V

    Коментар


      #3
      Това са глупости. Половината екстри ги нямам...А и климатикът бил сериен...хаха
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        фарове брава

        Моите фарове се регулират от мястото на водча по височина. Огледалата също, само лявото ми е ударено и в едната посока неработи.

        Коментар


          #5
          Мда, общо взето има доста разминавания в този сайт ... на моята повечето неща ги има, но има и такива дето ги нямам ...

          Коментар


            #6
            Re: фарове брава

            kuki написа:
            Моите фарове се регулират от мястото на водча по височина. Огледалата също, само лявото ми е ударено и в едната посока неработи.
            Моите огледала също са електрически, работят и двете ... я кажи това за предните фарове от къде става?

            Коментар


              #7
              Е мойт и двете са SX модификация. Имат регулиране на фаровере - една врътка от дясно, зад лостчето на волата. Бравото е с климатик, а Бравата - климатроник (или май автоматичен климатик, че климатроник било запазен термин на Wolkswagen ). Май зависи от страната за която е правена колата - май от Италия са с климатик/климатроник, пък от Швейцария или Австрия не са имали повечето които съм гледал.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #8
                Re: фарове брава

                wwweb написа:
                kuki написа:
                Моите фарове се регулират от мястото на водча по височина. Огледалата също, само лявото ми е ударено и в едната посока неработи.
                Моите огледала също са електрически, работят и двете ... я кажи това за предните фарове от къде става?
                намира се отляво на волана, зад лоста за мигачите се пада - една врътка с 0, 1, 2 и 3 степени... сменя се в зависимост от това колко е натоварена колата
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  Последно отляво или отдясно. Днес се сетих, за това което пише в тая тема, но така и не намерих "врътката". Някакви напътствия за какво точно да гледам?
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    При мен е отляво на волана. Като въртиш копчето при запалени фарове отпред се чуват двигателите които местят фаровете (естествено при изключен двигател се чуват). И видимо светлото петно на фара се движи във вертикална посока.

                    Коментар


                      #11
                      divaka написа:
                      Това са глупости. Половината екстри ги нямам...А и климатикът бил сериен...хаха
                      И за еърбег-а пишат същото...
                      1997 Brava 1.6, 16V

                      Коментар


                        #12
                        Crash73 написа:
                        divaka написа:
                        Това са глупости. Половината екстри ги нямам...А и климатикът бил сериен...хаха
                        И за еърбег-а пишат същото...
                        мда за съжаление и аз нямам еър-бег.
                        FIAT BRAVO 1.6 16V

                        Коментар


                          #13
                          А коя година са ви колите?
                          Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                          Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                          Коментар


                            #14
                            моята е края на 99та има си АйрБег и реголиране височината на фаровете, но не сам ми ел огледалата, явно нещо има грешка в данните в сайта
                            Fiat Bravo 1.9 TD100

                            Коментар


                              #15
                              Днес пак основно огледах навсякъде и определено няма никаква врътка за регулиране на фаровете. Brava 1.4SX ’97. Може да сте късметлии някои от вас
                              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                              Коментар

                              Working...
                              X