Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имам питане за турбината на ФИАТ УНО

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имам питане за турбината на ФИАТ УНО

    искам да питам за 2 неща:1. как да кача налягането на турбината казаха ми че се надува някак си и става с повече bar-ove???????2.какво ще каже "blow off " клапа и от каде може да се намери и заслужава ли си ?????????????
    ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

    #2
    www.google.com - bleed valve или boost controller което е по добрия варианттака се надува ама внимавай не минавай 1-1.2 бар-а с тия инжектори блоу офф е добра идея по принцип + това звучи яко като сменяш скоростите яко фучи
    Madness Motorsport
    (\__/)
    (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
    (")_(") signature to help him gain world domination.

    Коментар


      #3
      Re: Имам питане за турбината на ФИАТ УНО

      Iv4o_M написа:
      искам да питам за 2 неща:1. как да кача налягането на турбината казаха ми че се надува някак си и става с повече bar-ove???????2.какво ще каже "blow off " клапа и от каде може да се намери и заслужава ли си ?????????????
      За налягането най-добре един ръчен бусст контролер ето такъв или натягане на пружината на уесгейта...Бло-офа е клапа която изпуска въздуха когато върнеш газта рязко,най-добре втора ръка да си земеш има на някой дизели даже и на Рено5..
      _______________________________________
      0885261834

      Коментар


        #4
        кажете ми някакви орентировачни цени ако може???????
        ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

        Коментар


          #5
          де ве хора помогнете за тая турбина че няма кои да питам ???????
          ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

          Коментар


            #6
            Виж сега колега знам че по турбината трябва да пипа само спец. Най-добрите във Варна са Unitech-Turbo. Намират се в двора на Техническия университет във Варна. Иди там, не вярвам да ти вземат пари за консултация.
            Alfa Romeo 166 2,4 JTD
            Lancia Y

            Коментар


              #7
              TabE-Marea написа:
              Виж сега колега знам че по турбината трябва да пипа само спец. Най-добрите във Варна са Unitech-Turbo. Намират се в двора на Техническия университет във Варна. Иди там, не вярвам да ти вземат пари за консултация.
              e да колега ясно ми е че е така ама се пак Видин е в единия краи на България а Варна на другия; ))))))))
              ®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.

              Коментар


                #8
                RE

                какво и е на твойта?

                Коментар


                  #9
                  AAAA извинявай ама имаме Аврен на 25 км от Варна. Не знаех че има и друг.
                  Alfa Romeo 166 2,4 JTD
                  Lancia Y

                  Коментар


                    #10
                    TabE-Marea написа:
                    AAAA извинявай ама имаме Аврен на 25 км от Варна. Не знаех че има и друг.
                    Правилно, промени профила си, за 5 секунди става

                    Коментар

                    Working...
                    X