Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проглем сус запалването

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проглем сус запалването

    Fiat Brava 1.6 16v имам такъв проблем , свалих а акумулатор за два дена да си сменя жилото на съидинитела, ... и не иска да запали като дам на контакт ми излиза за малко на таблото за впръскането (лампичка) и кодето и после изчезва (винаги ми е сетило (и из4езва)кодето нямал сум проблем) проверих : акумулатор ! кабелите до стартера , но стартера не иска да завурти ,. помпа се 4ува качва. кадо дам да запаля се 4ужа някакво : ъмммм ъммммм , н е иска да запали да не да е от отва че сфалих акумулатор за два дена и компа се е нулирал ..... или стартера не6то бендикса или бобината кое от двете да е според вас ,. 6те се мъ4а днес но ако сте имали такъв проблем помагаите , мерси предварително !

    #2
    По стартера търси проблема. (... и разкарай тези 4-ки и 6-ци )
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      лошото че не иска да запали на скорост днес пробвах неиска , какво ли да е , явно 6те ходи на диагностика

      Коментар


        #4
        Ако си свалял и стойката на акумулатора на нея има една кутия с релета и може да си откачил някой кабел!Според мен проблема е от нещо такова! На компа не може да е!!!

        Коментар

        Working...
        X