Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кабели които влизат в системата на горивния филтър?-дизел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кабели които влизат в системата на горивния филтър?-дизел

    За какво служат кабелите единя преди горивния филтър другия след на Мареа 1.9 тд100 , защото днес забелязах че кабела преди горивния филтър се е откачил и съм карал така

    #2
    Да не би да не трябва да има нещо закачено на буксата от ляво и аз да сам закачил някои грешен кабел ?

    Коментар


      #3
      Аз също имам два датчика в горивния филтър и си нямам идея за, какво са! Някой беше споменавал, че дизелови темпри имали индикация за наличие на вода във филтъра... ама аз не виждам да имам такава крушка. А пък и две джаджи са все пак...
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Re: кабели които влизат в системата на горивния филтър?-дизе

        Mitko написа:
        gdd55 написа:
        За какво служат кабелите единя преди горивния филтър другия след на Мареа 1.9 тд100 , защото днес забелязах че кабела преди горивния филтър се е откачил и съм карал така
        Да нямаш разходомер?
        не

        Коментар


          #5
          Vladim написа:
          Аз също имам два датчика в горивния филтър и си нямам идея за, какво са! Някой беше споменавал, че дизелови темпри имали индикация за наличие на вода във филтъра... ама аз не виждам да имам такава крушка. А пък и две джаджи са все пак...
          И в двата датчика /в ляво и дясно/ ти влизат кабели защото аз отляво нямах имаше един сас същия размер до него и аз го мушнах мисля че се е измушил от там ама и с него и без него няма разлика и затова се чудя за какво са тия букси там?

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Аз също имам два датчика в горивния филтър и си нямам идея за, какво са! Някой беше споменавал, че дизелови темпри имали индикация за наличие на вода във филтъра... ама аз не виждам да имам такава крушка. А пък и две джаджи са все пак...
            Датчика е точно за наличието на вода в нафтата, има си и индикация!!!

            Коментар

            Working...
            X