Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

запитване за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    запитване за браво

    здравей те на всички е форума от скоро проявавам интерес за италиански автомобили а за тях незнам почти нищо затова искам да питам хора които имат такива коли и могат да ми кажат как стоят нещатата с тях та става дума за браво 1.4 или за 1.6 16в как са като коли здравили са за какви пари може да се намери свясно и как е като подръжка. благодавя ви преварително

    #2
    Колега, нищо лично, но ни писва през ден да пишем едно и също.В случая потърси с търсачката има такива теми доста.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      н

      добре благодаря все пак аз питам защото сега карам голф3 от който немога да се оплача но мотора е 1.4 моно 60 коня и искам нещо по ново с климатик и се спрях случаино на браво но малко се страхувам да не се прецакам извинявам се се пак за вапроса

      Коментар


        #4
        Re: н

        kaicata написа:
        добре благодаря все пак аз питам защото сега карам голф3 от който немога да се оплача но мотора е 1.4 моно 60 коня и искам нещо по ново с климатик и се спрях случаино на браво но малко се страхувам да не се прецакам извинявам се се пак за вапроса
        Няма да се прецакаш стига да попаднеш на читава машинка- просто си отваряй добре очите като оглеждаш колите. Ако си решил твърдо да купуваш бензинов автомобил вземи 1.6 или 1.8(тези малко по трудно се намират), но за 1.9 JTD много хора казват ,че е отличен двигател. Използвай търсачката за повече информация и успех с избора!
        SEAT Leon Cupra 300
        Triumph Street Triple 765 R

        Коментар

        Working...
        X