Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демонтаж на дюзи !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Демонтаж на дюзи !

    Имам следния въпрос: Как са монтирани инжекторите и мога ли сам да ги демонтирам,за да ги почистя и да ги проверя?На резба ли са или по някакъв друг начин? Благодаря предварително!Или е по-добре да не ги пипам а да им сложа добавка за почистване на дюзи.
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    #2
    Re: Демонтаж на дюзи !

    NPD написа:
    Имам следния въпрос: Как са монтирани инжекторите и мога ли сам да ги демонтирам,за да ги почистя и да ги проверя?На резба ли са или по някакъв друг начин? Благодаря предварително!Или е по-добре да не ги пипам а да им сложа добавка за почистване на дюзи.
    Не ги сваляй, не се мъчи да ги чистиш, нито да ги проверяваш, нама да се справиш с нито една от задачите. Защо искаш да ги чистиш? Пробвай с добавка в бензина, има сервизи, където предлагат почистване с ултразвук. Ако държиш за инструкции да ги демонтираш, ще ти постна как.

    Коментар


      #3
      А може ли да ми препоръчаш някаква добавка за почистване.Просто искам да има направя профилактика на дюзите за това.
      COUPE 1.8 16V
      Volvo XC90 T6

      Коментар


        #4
        /////

        NPD написа:
        А може ли да ми препоръчаш някаква добавка за почистване.Просто искам да има направя профилактика на дюзите за това.
        Колега,бих препоръчал "Liqui Moly"-струва около 8 лв.,ползвал съм и други,но тази е добра като качество/цена...Успех !
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          NPD написа:
          А може ли да ми препоръчаш някаква добавка за почистване.Просто искам да има направя профилактика на дюзите за това.
          Ясно, аз не съм пробвал, чувал съм добри отзиви за "Лики Моли", "СТП". Нека други споделят опит.

          Коментар


            #6
            Re: Демонтаж на дюзи !

            me_to_u написа:
            ............ има сервизи, където предлагат почистване с ултразвук. ..........
            Четох, че е най добрия метод, но стува цена мисля 60-70 лв. за четири дюзи. Ползва се ултразвукова вана и специален разтвор. Но най-добре в сервиз и то където занят какво правят. Но също така мисля че това е някаква крайна мярка, май най-добре с добавка ...
            Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

            Коментар


              #7
              На предишната ми кола ги изчистиха в сервиз за 10лв. на бройка и останах много доволен.
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар


                #8
                аз съм ползвал добавка на REDEX и в момента я ползвам де профилактично и бих казал че ефекта е чуден струва 13лв продават я в бензиностанции ЕКО
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  Някой може ли да каже добър сервиз за почистване на дюзи в София?
                  Fiat Punto 1,1 '96 Италианската сила

                  Коментар


                    #10
                    почистване на дюзи

                    пачидтване на дюзи прават наул"цар симеон" в едно малко магазинче продават и такива части .каза че иска по 14лв. на дюза но май искаше да са свалени. Аз като имах проблем и бях решил да ги свалям неможах .Трябва пистолет за болтовете и евреиска звезда ЗДРАВА .иначе нови по 80 лв броиката .
                    Прикачени файлове
                    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                    Коментар

                    Working...
                    X