Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за Фиат Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво мислите за Фиат Браво?

    Колеги предлагат ми Фиат Браво 1999 година, 1.6 16клапана, 105 к.с., на 96 хил км за 5800 лв с митото. Колата е много запазена. Как ви се струва офертата?Чел съм противоречиви коментари за модела. Очаквам вашето мнение за колата по принцип!Благодаря за всички за и против!А за Браво дизел какво мислите?Досега съм карал Астра и Р19 и няма впечатления от Фиат...

    #2
    Колега карай я на майстор да я гледа и ако е в ред - не му мисли много!
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Re: Какво мислите за Фиат Браво?

      Kolyo написа:
      Колеги предлагат ми Фиат Браво 1999 година, 1.6 16клапана, 105 к.с., на 96 хил км за 5800 лв с митото. Колата е много запазена. Как ви се струва офертата?Чел съм противоречиви коментари за модела. Очаквам вашето мнение за колата по принцип!Благодаря за всички за и против!А за Браво дизел какво мислите?Досега съм карал Астра и Р19 и няма впечатления от Фиат...
      Колега мисля,че въпросната браво е точна 100к.с. и трябва да се радваш, защото данъка ти няма да е толкова голям , колкото на нас само за 3 к.с.Със сигурност колата върви доста за 100коня, ако трябва да сравняваш с други марки автомобили Фиат Браво дизел- ако и JTD би било най- добрия въможен вариант за сегашните цени на горивата съпоставено с разхода на колата. Има доста информация за Брава/о из форума и ако потърсиш ще сме ти много полезни сигурна съм Успех надявам се скоро да се присъединиш към клуба

      Коментар


        #4
        както каза колегата по горе карай я на майстор или вземи някой с тебе да я огледа това-онова и я земай щото парите са и идеални

        Коментар


          #5
          Мисля, че и аз искам едно! :D
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            Тва 99-та ... демек от по-новите а и цената е доста добра. Аз съм с Браво и съм доволен като цяло ... щеше ми се само да беше HGT
            Bravo(TM) HGT

            Коментар

            Working...
            X